Pogledaj jedan post
Old 08.05.2012., 13:39   #1376
Quote:
why-me kaže: Pogledaj post
Bok Dundo, slažem se za Prunaks - super stvar.. ja sam ga prestao koristit prije par tjedana jer mi je stanje sad ok. Meni je od tak stvari za vanjsku primjenu super djelovao i taj Prunaks i Epiderm.

Je, super je dermatologica, kaj tu sve čitam o dermatolozima fakat sam imao sreće s njom. Ići ću sad za desetak dana opet kod nje malo da prokontroliram stanje i za some other issues, ali mislim da je to to od dermatologa, sve čovjek može sam na internetu saznat i sam eksperimentirat i saznat kak da to riješi, odnosno drži pod kontrolom.

Za glavu ti nemam neke savjete jer nemam s time problema pa koristim samo Head & Shoulders..

Možda da pitaš na onom blogu ˝seboreični dermatitis˝, čovjek kaj to piše je fenomenalan, zadnjih par godina provodi eksperimente u vezi toga i zna sve i svašta oko toga, a i odgovara brzo na komentare.. budem se i ja tamo malo priključio..
Možeš li mi poslati info o dermatologinji. Par godina pokušavam se riješiti seboreje, ali bezuspješno. Ovdje u BiH nisam naišao da kvalitetnog dermatologa, pa bih pokušao kod nje.
Pozdrav
zarez123 is offline  
Odgovori s citatom