Pogledaj jedan post
Old 06.11.2012., 10:01   #7
Pozdrav,
evo izvjestaja za trudnice u buducnosti koje ce imati isti problem. I ovaj put se Internet pokazao kao najstrucniji doktor. Jucer ujutro sam nazvala Odsjek za mikrobiologiju s parazitologijom KBC-a Split. Javio mi se mladji muski glas i saslusao me, ali nije znao odgovor objasnivsi da nije dovoljno strucan i da je ono sto on moze napraviti analiza stolice. Bio je ljubazan i suosjecajan bez obzira sto mu je neka "dama" iza ledja urlala: "Nismo mi 112!!!"
Popodne sam nazvala doktoricu, ni ona nije znala odgovor i rekla je da bih se trebala posavjetovati s infektologom (bravo hrvoje dr. )
Onda sam zvala homeopatsko savjetovaliste u Zagrebu pa mi je ljubazna gdja preporucila preparat China C30 koji je moguce kupiti kod njih ili u Splitu u ljekarni Lavanda. Odlucila sam najprije konzultirati infektologa.
Pripremila sam se da cu jutros trebati zvati bolnicu u potrazi za odgovorom i da cu vjerojatno naici na neku "damu" sto ce urlati na mene, ali imala sam tako mirnu noc bez neugodnog svraba da mislim da je narodna medicina pocela djelovati. Zasad cu nastaviti jesti hranu koja tjera napasti paklene iz mog tijela i vjerujem da ce biti dobro.
Dakle, jucer sam od svih tih namirnica pojela 3-4 sake bucinih sjemenki, naribanu mrkvu s jabukom i jedno pola glavice cesnjaka (!!!) uz jelo. Za veceru sam npr. namazala svjezi sir na kruh i na to stavila cesnjak u velikim kolicinama. Na kraju obroka mi je skoro vatra sukljala iz usta, oci se napunile suza, a iz nosa tekao potok. Ali vrijedilo je.
Jos jedan dobar savjet s Interneta je namazati anus (ne znam kako diskretnije napisati) vazelinom (i to je bio neugodnjak pitati u ljekarni, i jos ga nisu imali) jer to sprjecava zenke da po noci izlaze van i lezu jajasca. Odvratno, ali tako je. Negdje sam procitala i da se moze namazati s medom, ali ja se ne usudim da da ne potrcali svi van na gozbu.
Dva dana ekstremne higijene i konzumiranja sirove mrkve, bucinih sjemenki i cesnjaka uz izbjegavanje slatkog jer gamad to voli i prvi rezultati su tu. Drzite mi fige da ih se skroz rijesim jer je odvratan osjecaj imati tako nesto gadno u sebi.
trataratata is offline  
Odgovori s citatom