Pogledaj jedan post
Old 01.04.2010., 20:40   #8
Quote:
FamouseMonster8 kaže: Pogledaj post
LJudi stvarno nekad znaju pretjerat, pa iznose svakakve predrasude o muskom i zenskom spolu, ali mene stvarno zanima koja je razlika između nevine zene, i nevinog muskarca ?
Nema razlike, osim što su drugog spola... dakle nema razlike u ovom vidu...

Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
razlika je u tome što muškarac želi izgubit nevinost da bi se pohvalio društvu da je jebavao, a ženska želi dokazat da nije kurva tako da ne da pičke nikome do nekog izvjesnog vremena koja ona odredi sama po nekoj ultrakompliciranoj matematičkoj formuli koju muški rod nikad neće shvatiti.

BTW, u današnje vrijeme je nevinost precijenjena. Himen je goli kurac. Povjerenje je vrijedno spomena.
Ne bih se složio. Nisu svi kalup, nisu svi isti. A upravo zbog one manjine koja nije po "kalupu" društva se isplati potruditi. Ja ne mislim da cura koja ne želi dati svakome dok zbilja ne stekne povjerenje glumi nekakvu sveticu i sl. stvari. Samo njoj vođenje ljubavi ne predstavlja samo običan fizički klinč nego nešto puno više. I zato to ne želi sa svakime. A povjerenje jest vrijedno spomena, ali povjerenje se ne stječe tako lako, osim kod lakovjernih ljudi... Danas je stvarno malo ljudi kojima se može vjerovati i svi se nešto pretvaraju, tako da povjerenje je zeznuta stvar i ne smije ju se shvaćati olako.
I ne ponašaju se niti svi muški po tom kalupu da se hvale društvu koliko su cura poševili.. nekima su neke druge stvari bitnije od glupog preseravanja
Dr.sc. forumas is offline