Pogledaj jedan post
Old 24.10.2010., 12:26   #69
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post

Joj, kak volim kad moja iskustva, moja prošlost i moj lik i djelo postanu temom topica. Još jedan dokaz da sam neodoljiva.

Halo, zaključak ne temeljim (samo) na osobnim iskustvima.

I žene. Navela sam i nekoliko primjera iz svoje blizine. Ali ti si toliko zaslijepljen mojom pojavom da nisi to pročitao. Ne zamjeram ti.
U to sam sigurna.
Opet! Koliko god laskavi bili tvoji pokušaji da ovo postane topic o meni, neće ti uspjeti. Ponavljam, pročitaj moje postove pa ćeš vidjeti što sam pisala o ženama koje su spremne služiti se raznim strategijama i taktikama u postizanju ciljeva.
A ja sam nezainteresirana za muškarce kojima za sve treba upirati prstom. Igru vodim ako to hoću i ako me veseli, a ne zato što moram, jer on ne zna, jer mu je to "razbijanje glave".
Previse si umisljas...ali ako imas velike sise oprostit cu.

Zar je moguce da ti gledajuci oko sebe vidis samo muskarce niskoristi?
Naravno da nas ima svakakvih i muskaraca i zena ali generalizirati (a ti si to ucinila) i jos napominjes "da je dovoljno da sretnes jednog koji bi valjda zadovoljio tvoje kriterije...pa sa ovako negativnim stavom o okolini teske, vrlo tesko.

Jebiga ti si se postavila kao drzavni odvjetnik pa sve okrivis a oni neka dokazuju suprotno, po meni je to malo prekompliciran stav o okolini.
Ok, ako ti je to stav nakon lose prospavane noci i zbog nagle promjene vremena nije frka ali ako ti je to opceniti stav nix dobro draga.


Quote:
Promatram ljude.

Ovo moram izdvojiti...bas to je bitno. Na koji nacin promatras ljude.?
Puno je lakse i jednostavnije kad ljude promatras sa pozitivnim stavom.
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Odgovori s citatom