Tema: Atlas
Pogledaj jedan post
Old 25.05.2013., 19:30   #493
U Bioleptiru - boljelo je al' brzo prođe pa se izdži, narednih par dana zujanje u glavi, bolovi na točkama preko kojih je aparat djelovao, s vremenom popustili bolovi u vratu i donjem dijelu leđa, počela sam vrat držati uspravno i pomjerati ga bez velike neugode i boli...
No, nikakvo se veeliko čudo nije dogodilo, ako čovjek spava na lošem krevetu, ne vježba i ne vodi računa o sebi, nikakvo mu namještanje ničega neće pomoći na duže staze - moje mišljenje na temelju mojeg iskustva. Eto, bila sam očajna i u očajnim bolovima, nisam ni očekivala čuda, samo sam htjela barem neko olakšanje... nije nastupilo odmah, nego nakon nekog vremena... sad i vježbam, imam i dalje problema, ali manjih.
Ne bih ponovila, nije da mi je žao, ali da sam znala da će me tako prodrmati kroz glavu - ne bih išla, eto.
Fizijatar koji to obavlja je prethodno pitao za tegobe, namjestio kralježnicu, a nakon tretmana preporučio fizioterapiju itd. (dakle, nije da je pristupio tome - evo, sad ću te skockat za sekundu i bit ćeš trajno super, što mi je OK).
bema is offline  
Odgovori s citatom