Pogledaj jedan post
Old 31.05.2013., 14:31   #5653
Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
Mojoj pedijatar neki dan na istoj vagi, na kojoj joj je s tri mjeseca i tri dana izvagao 5 kila, s 3 mjeseca i 9 dana izvagao 5 i pol kila. Nije covjeku hasno, misli da se sestra zeznula na proslom vaganju. Ali ona je na proslo vaganje dosla gladna i obavljene velike nuzde, a sad sita i nije kakala. Mislim da sve to igra ulogu
Nego, ljudi moji, ja tek sad skuzila koji smo zajeb md i ja napravili. Kad je malaa patila od refluksa, a grcevi joj prosli, htjeli smo preci s Novalac AC na Novalac AR. I kupio moj dragi u ljekarni AR, apotekarka, ocito ne bas pametna, mu dala kutijicu Novalaca, lijepo pise AR. UCudno mi sto je tolika razlika u cijeni izmedju AC i AR, ali jebiga, za nadu curku samo najbolje, nije problem. Iako je duplo skuplji, mora se vise davati od AC- a jer je manje hranjiv. Racunali mi 160 kuna svaki treci dan, nema problema. Ali prvo cemo postupno uvoditi. Davali maloj tri dana po bocicu, maloj nikad gore, doslovno uzsa, i mi lijepo odudtali od AR i ostali na AC. I ja sad, dva mjeseca poslij, vidim u apoteci da je AR crvena kutija, a md je kupio svijetloplavu na kojoj isto pise AR, ali ispod AR stoji Allernova, za djecu alergicare..Bemti. Mozda smo mogli naskoditi djetetu. Mislim, iscitala sam ja kutiju, ali sam mislila da tp tako treba biti, da su AR formule i za alergicare. Jos nas ped cudno gledao kad smo mu rekli da je njoj od AR formule refluks pogorsan, hehe.
Mislim da si ovim postom odgovorila na večinu tvojih problema koja su te mučila ovih tjedana. Naime Allernova je AM koje se daje djeci koja imaju DOKAZANU alergiju na proteine kravljeg mlijeka i inače ti se daje na recept. Veliki minus takvih formula je njihov okus koji je blago rečeno bljutav i veliki su problemi djeci da ih prihvate. To ti je možda razlog dugotrajnog hranjenja kojeg si imala sa svojim djetetom. Što se tiče škodljivosti, nemaš razloga za brigu osim što si, eto, više vremena ( i love ) trošila na hranjenje.
gamefreak1 is offline  
Odgovori s citatom