Pogledaj jedan post
Old 28.11.2007., 01:01   #7
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Pošto smo mi još u fazi preuređenja stana u kojem i živimo, stalno se upotrebljavaju neka sredstva za koja nisam sigurna koji je njihov učinak na trudnoću..
Npr. sad smo u fazi lakiranja stolarije i zidova, i mirisi su stvarno jaki (meni naravno i jači nego inače) i sad sutra idem van iz stana jer se bojim da mi te kemikalije mogu štetiti, ali ne znam kako i u kojoj mjeri su štetne, je li mi recimo to već moglo štetit nekako ??
A prije toga smo bili u jako prašnjavoj fazi od knaufa, razbijanja pločica i sl. jel to šteti?
Onda sredstva za čišćenje wc-a, prozora, podova, pronto za prašinu i sl... u biti šta vi koristite za čišćenje, šta je ono najbezbolnije, a da je učinkovito? Jer uskoro će mi uslijediti i ta faza pa više nemam pojma s čim bi sve to oprala?
PS. ako je tema bila pliz moderatori spojite, ja ju nisam našla
deterđenti i ostale gluposti za ciscenje ti nece stetit jer njima ne baratas svaki dan, ali miris laka bas i nije za igranje i ja bi ti preporucila da izbivas sto duze iz prostora gdje je frisko lakirana stolarija
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom