Tema: Djevica
Pogledaj jedan post
Old 22.04.2012., 22:14   #2102
Kaže djevojka da je to zato što imam Saturn u Škorpionu koji jako dugo pamti i čeka na osvetu, potpuno neemotivno naravno, hladno i proračunato. Iskreno, nisam to znao o sebi, upravo mi je sad rekla, ali vidim da je istina, barem što se mene tiče. Kaže i da mi je Saturn u kvadratu sa Marsom, pa to isto nekako utječe na to valjda. A inače sam vodenjak u podznaku.

A iz osobnog iskustva i svih djevica koje ja poznam, sve su osvetoljubive, ali ne na taj način da će planirati to godinama i hraniti tu neku mržnju ili osvetoljubivost, nema tu nikakvih emocija, čista hladna logika i dugo pamćenje. za mene je to više kao nekakva zagonetka ili puzla, nije da planiram godinama osvete neke, jednostavno u trenutku smislim plan i on ostane i čeka dok ne dođe povoljno vrijeme da se realizira, čeka trenutak kad će najviše štete uzrokovati, a da što manje uplete ili implicira da sam ja upleten. To mi bude više kao kakva igra nadmudrivanja nego osveta. Nije ni da osjetim nekakvo zadovoljstvo nakon što ostvarim osvetu, samo bude onaj osjećaj kao "ahh obavio sam napokon nešto što sam dugo namjeravao obaviti, sad to mogu prekrižiti sa mog "to do" spiska i nastaviti dalje".
Eto to je najbolje što mogu to objasniti.
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom