Pogledaj jedan post
Old 21.03.2017., 02:34   #323
Ne kužim odakle tolika volja i želja za takvim guranjem Dacie u MUP pod nekakvom krinkom uštede. Daj malo realnosti, u Hrvatskoj smo. Ako na 700 vozila s Daciama uštede pola miljuna eura naspram trenutno odabranih vozila(ako nisu Dacie, a rekao bih da nisu), odnosno, milju i pol eura naspram Škoda, jel stvarno mislite da će to nešto promijeniti u proračunu ili dugovanjima? Neće. Niti će tih miljun eura biti iskorišteno na nešto potrebno.
Ako idemo raditi uštede na proračunu, onda nećemo početi na policiji, hitnoj i vatrogasnim postrojbama, ajmo počet na političarima, udrugama i još kojekakvim stvarima. Kod nas se uvijek traže uštede na krivim mjestima.
Realno, ja prvi nebi kupio Daciu za osobne potrebe, a u 4 godine napravim 3 put manje kilometara nego će ova policijska vozila i ne provodim radno vrijeme u vozilu. Poprilično sam siguran da i broj Dacii na ovom forumu nije baš jednak broju zdušnih zagovaratelja istih za MUP.
I da, da ste kojim slučajem u mogućnosti, dal bi tako jako priskočili u ovaj državni natječaj s 700 Dacia? Mislim, ja ne bi. Prvo jer se ne bih usudio garantirat nabaviti toliki broj tih vozilica u tom relativno kratkom periodu. Drugo, šta ću ja s tih 700 Dacia kad mi ih vrate za 4 godine? Neće si nijedan ponuđač napraviti takvu situaciju za koju nije siguran da će na kraju rezultirati s nekakvom dobiti. Mislim, barem nitko kome je cilj opstati na tržištu neće to napraviti.

Uglavnom, sad možete nastaviti po svom s super Daciama.
0ptImus is offline  
Odgovori s citatom