Pogledaj jedan post
Old 19.03.2012., 22:11   #44
Quote:
freak007 kaže: Pogledaj post
Trenutačno je u sobi i leži tamo......opet ću razgovarati sa njom kao i uvijek jer je to moja dužnost i ja to želim i zato što je VOLIM. Nije se definitivno odlučila. Sljedeći tjedan je tek dogovoren prvi pregled kod ginekologa. Tužan sam jer moram o tome razmišljat a kamoli pričat. Do prije mjesec dana je rekla da HOĆE dijete a sada ovako. Pa kako bi se ti osjećala na mom mjestu? Da je rekla da ne želi još 2 godine djecu ok. Ne bih je silio na ništa.
Mama ima odličan tajming.

Riječi "Kćeri mlada si, luduj i zabavljaj se, obveze ti ne trebaju" su kao stvorene za svaku 28godišnju trudnicu

I onda sebi uzmeš nick freak pa jedini freak je majka koja ima takve reakcije, prilično zakašnjele...

Ono što je začuđujuće da je tvoja žena na to tako reagirala, zna da joj je majka radila pogrešne izbore u životu i upravo savjet osobe koja nije znala hendlati svoj obiteljski život ju je toliko uzdrmao u njenoj odluci, čudno, čudno za osobu koja ako i je razmažena kao što veliš je i u, ja bih rekla, zrelim godinama, pa niste srednjoškolci...

Ne možeš ništa osim biti uz nju i ponavljati kako vi nećete završiti kao njeni roditelji, kako je vaše dijete željeno i kako će biti voljeno, i nadati se da će je ovi osjećaji proći...
Libertango is offline  
Odgovori s citatom