Pogledaj jedan post
Old 25.06.2013., 16:24   #1440
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
al Serdar prvo mora posložiti neke kockice... a do tad nek se Narin strpi.. i preživi

volim ja jako Serdar (a i Engina Altana , ah mladosti).. al mu malo prošlost smeta...
Serdar je život shvaćao ozbiljno i odgovorno....čovjek od kojeg se od mladih dana tražila ozbiljnost i odgovornost teško je mogao i osjećaje otkriti.. dok sve nebude sigurno on je mislio... nije to loša osobina al ima manu... nema reagiranja impulzivno, srčano.. pa se zakasni..
Narin mu se podvukla pod kožu i on nije znao što bi s tim osjećajem.. a i sam na kraju prizna... uplašio se sebe /tih osjećaja
draži mi je Mustafa od Serdara, šta da radim ne mogu protiv EA, a u ovoj priči navijam za Narin i Serdara, odgovaraju jedno drugome, gnjecavi preko svake mjere, samo da se Mustafa posloži pa nek uživaju koliko im drago...ali bojim se da nema ni njima mira i sreće dok on ne pronađe isto




bojiš se sebe ili za sebe
u ljubavi nema mjesta tolikom razmišljanju i vaganju, čekanju i preslagivanju, voliš- riskiraš, pa šta bude, poslije se ne kriviš da nisi pokušao..
a što se tiče napada na majku (nije da dotična nije zaslužila da joj se kaže u facu šta je spada) kriv je barem koliko i ona...projekat poželio Aslan, idejno osmislila Inđi, odobrio i potpisao dr.Serdar, srušilo se na Narin...
da se on usprotivio ne bi prošlo, vidjelo se iz aviona u onim velikim očima da moli da je spasi...ali on se uplašio sebe, pa pati plavokosi nije mi te žao, da si imao pola srca Mustafinog sad bi obadvoje bili sretni bez obzira na Mustafu...
e baš zanima kako će dotur počistiti zgarište

a da danas ne bila opća depresija evo pa uživajte




I bonus kako reče jedna forumašica

Spadalica is offline  
Odgovori s citatom