Pogledaj jedan post
Old 07.04.2006., 12:01   #12
Quote:
Frumentius kaže:
Bibobu, puno ti hvala na konstruktivnom odgovoru, ali mislim da ipak vise znas o trapericama i kasicama pa se drzi tih tema a pljuvanje po nama skromnih intelektualnih dosega niti je pristojno niti potrebno.

Crtica, hvala na pomoci.
Pazi sad sta si napisala na temi o otvaranju firme vani. Posto si ovdje postala vec podsvjesno naslucujes da se radi o firmi, ali te strah naglas napisati Odajes jako nesigurnu osobu!
TI bi htjela otvoriti turisticku agenciju preko interneta i pitas dali to moras prijaviti...
Koja je razlika u otvaranju turisticke agencije online ili iste u nekom prostoru u nekom gradu???
Apsolutno nikakva, to je tako jasno!!! Turisticka agencija je to sta je gdje god se ona nalazila i normalno je da takvo nesto mora biti prijavljeno!!!
Ajmo dalje...
Imas boravisnu, ali ne i radnu dozvolu!
Onda nesmijes raditi.To znaci nemos ni otvoriti agenciju!
Egal kako se poslovi vodili preko neta/tel/ ili izravnog kontakta sa strankama, ti nemas osnovno odobrenje da radis!
a evo i malo pomoci... znam ja biti i dobra...
Online poslovanje ima prednost pa mozes recimo tu svoju agenciju otvoriti u Hr. a poslove voditi tu di jesi! Ili recimo kao sto sam ja to davno napravila kad sam bila u situaciji kao ti, ako imas muza sa radnom dozvolm nek on otvori na sebe, a ti fino radi pa jednog dana prebacis na sebe kad dobijes dozvolu za rad i samostalni obrt!
Dobro se raspitaj u vezi agencija i slozi se tocan program rada!
Sto tocno zelis, kako i onda fino vidi dali je to izvedivo!
Nemoj misliti da u online poslovima nema ulaganja, da je jedino sta ti treba kompjuter i telefon. Kako mislis sklopiti poslove, naci hotele, apartmane, mislis li nekoga samo nazvati i rec da ces mu iznajmiti sobu za proviziju ili ces malo putovati i traziti partnere, pa su tu onda turisticki sajmovi...etc.To sve treba financirati!
samo prijavljivanje firme ne kosta, ali recimo ime, zastita imena...
Onda na koji nacin se mislis reklamirati?? Koliko tu treba para upucati...
Pa kad krenes sa radom kolik znas o vodnju knjiga, porezima...koliko kosta knjigovoda..
Pa kako ti je jezik dobar, pa koliko ti je znanje o izradi i odrzavanja stranica!
Ne bavim se time, ali otprilike imas punu kapu posla.
Eto toliko ...bit ce mi drago ako postavis koje normalno pitanje da ti mogu pomoci.
Inace uz to sto svojoj kceri pravim kasice , te zamisli molim te kupujem ludacki traperice vec godinama uspjesno vodim online trgovinu na malo i veliko!!!
__________________
Im Himmel geht es weiter ...
bibobu is offline  
Odgovori s citatom