Tema: Hemoroidi
Pogledaj jedan post
Old 24.10.2011., 19:04   #2098
Quote:
Korektorica kaže: Pogledaj post
Nehumano je blaga riječ za ovo što danas proživi... Promatrajuci druge, dobro prolaze samo oni sa kuvertom ili poklonima sa strane.. Cast iznimkama na obje strane!!
To sam i ja cula..faktu na fisuru...zlo..pa o cemu on to onda..?!?!
... I sta sad da radim..?! Pogotovo kad im se misljenja razilaze..Jedan govori jedno, drugi drugo..Katastrofa!!
.. Po svemu sudeci..morati cu se uputit do ZG-a.
Skupit pare i otici ako nista drugo po drugo misljenje..
Blago onima koji nabasaju na dobre doktore....jer kud si sav jadan..jos i s njima muku imas..Najsretniji su oni koji ne moraju kod doktora..
Čuj, ja nisam nosila ni poklone ni kuverte, pa sam bila oduševljena strpljenjem i odnosom prema meni. Nisu ti svi korumpirani, ja nekako mislim da je najbolja usmena predaja, dosta toga se sazna.

A gle, da ipak odeš u Zg u Merkur? Ne trebaju ti pare, a dobit ćeš dijagnozu. Ne moraš ti mom dr.-u otići, odi Kocmanu, bila je jedna cura s foruma i dala je lijep izvještaj o njemu.
Ono što se mene jako dojmilo je da dok sam bila u Merkuru (samo dva puta) pacijenti (uglavnom starije žene i par muškaraca) su jako hvalili doktore, a to je nešto što vrlo, vrlo rijetko slušam u čekaonici.

Što se tiče razilaženja u mišljenjima... uvijek će se oni razilaziti, ali odaberi onoga koji ti se svidi, za kojeg ćeš osjetiti da ti se obraća kao prema ljudskom biću, a ne objektu.
Ne znam kako nazvati to, prisutno je tu nešto intuicije i onog dobrog feelinga. Ja sam se kod svog dr.-a osjetila sigurnom i u pravim rukama, nije bitno koji će to dr. biti za tebe, samo da ga pronađeš što prije....

Što se tiče faktu... ja je ne bi stavljala... jedi juhice, voće, povrće, žitarice i uopće jako laganu hranu.... ne znam što bih ti drugo rekla....
dreamland is offline  
Odgovori s citatom