Pogledaj jedan post
Old 10.01.2012., 15:44   #36
Quote:
_ana__ kaže: Pogledaj post
Pozitiva, super postovi!
Nego ST, jel tebi treba njegov pristranak za razdvajanje računa, fino si otvoriš drugi na koji će ti lova sjedati, sa zajedničkog uzmi što je tvoje a njemu ostavi njegovo prestani ostavljati ručak na peći da se gospodin može poslužiti, svoje i djetetovo sama peri a on svoje nek pere tamo gdje živi
A lovu nek posudi od svoje mame i to je to
Mislim da ti muž ne zna bi li piškio il kakio, nema u tome čovjeka
Imam svoj racun I pocket cu ulagat placu na njega of danas,
Samo mi se ne prebacuju racuni za rezije na taj racun dok mi se ne nakupi lova.
Ne kuham mu vise, no jucer je dijete pobrao rano iz vrtica I doveo ga doma, skuhao si rucak I ocistio za sobom (aleluja) no meni nije nista skuhal.

Obavijestila Sam ga da idem van danas buduci da utorkom spava u kuci pa je htio znati kam idem?? Od kud mu pravo?
Rekla Sam nakon inzistiranja s frendicama van (koje su sve single I dobro zgledajuce) I nije mu bilo drago.

Anyways klincu je uginuo hrcak danas mu moramo reci, uvijek je plan bio zamijeniti ga kad se to dogodi no sada nema smisla jer se gospodin brionuo o zivotinjama. Mali bu dobio fraze ((

U medjuvremenu odlucih to back off I dati mu prostora I slobode koliko god zeli jer kad mu god to dam on se pokusava uvuci nazad. Ak se vrati super ak ne opet bu ok... Znam da mislite da ga se trebam rijesiti al ja ga volim....
ST72 is offline  
Odgovori s citatom