Pogledaj jedan post
Old 22.01.2009., 22:52   #213
Quote:
kokobill kaže: Pogledaj post
Cijeniti moze svakoga, a oca mora priznavati. Prelaskom na Islam on izdaje svoga oca, a onaj tko uvrijedi svoje roditelje ne prolazi dobro na onomu svijetu. E sad ako postoje drugi, nama nepoznati svjetovi, nek mu je Bog na pomoci.
A sta kazes na zidova koji primi krscanstvo? Jel i on uvrijedio svoje roditelje? A po tvojoj ideji on ce sada biti od onih koji su spaseni... Eh, vidi nam roditelje koji su bili komunisti. Jer se treba bojati uvrijediti ih necime, kao postati religiozan?

Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
neznam za tvoj slučaj,ali imam prijateljicu muslimanku koja je od malih nogu govorila da se nikada neće udati za muslimana.i nije.
i svi su joj zamjerili,brat ni nepriča sa njom,a žena presretna u braku.
vjera stvarno nebi trebala biti razlog za sreću ili nesreću u braku.
veći bi grijeh bio udati se za nekog iste vjere i mrziti ga i pustiti mozak da odluta prema nekom drugom partneru,nego se u startu udati ili oženiti za osobu druge vjere.
E to je jedna perspektiva osobe koja nije religiozna. Jel istina?
A molim te reci mi koje su vjere spomenuti par?

Quote:
crippled angel kaže: Pogledaj post
to definitivno nije grijeh,sta imaju veze njegovi korijeni,ako je uzeo islam??na tome ste obadvoje i to se gleda...
a uostalom,mislim da malo izvodis...
prva stvar-to mozes znat i sama ako imas bar malo mozga i ikakve veze sa svojom vjerom...
druga stvar-jel se sramis otic do hodže i jednostavno pitat,nego ovde izmisljas neku toplu vodu...
oprosti,ali..pitas gluposti......
Ma ja... Tu po hr forumu traziti odgovore... Vidis sta vec ima gore prije odgovoreno... Nikako ti ne preporucam, sestro..
Deniz is offline  
Odgovori s citatom