Pogledaj jedan post
Old 06.05.2010., 11:14   #9
Evo da malo podignem temu, uglavnom sada sam 33+4; od početka bebicu nosim nisko i dosta rano su mi počele kontrakcije za koje pijem magnezij.
Doktor naredio mirovanje u zadnja 3 tjedna i u početku sam se držala toga da bi se jučer definitivno preforsirala obilaskom dućana i šetnjom.....
rezultat -
navečer me uhvatili lažnjaci
nisam mogla vjerovati, bol kao menstrualna u donjem dijelu trbuha.....nisu bili pravilni pa nisam dizala paniku, a i osjećala sam bebicu.

I cilo vrime mi je bilo u glavi da danas moram na depilaciju i kako ću ako budem morala u bolnicu s ovim uzgojenim dlakama za depilaciju

Šalu na stranu, stvarno sam se prepala ali sam se pokušala umiriti i vježbati disanje i naći najudobniji položaj.........koji je gle čuda bio poluležeći sa dignutim nogama ono čisto push i cilo vrime sam mantrala bebici da još neko vrijeme mora ostati u buši.....

Sada evo cilo jutro ležim i ne mrdam, još me tu i tamo malo zaboli u donjem dijelu trbuha.
Ima li tko iskustva s ovako ranim lažnjacima??
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."

Zadnje uređivanje Zaraa : 06.05.2010. at 11:26.
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom