Pogledaj jedan post
Old 29.03.2011., 21:11   #271
Quote:
lulalo kaže: Pogledaj post
Bog!vidim vec duze nema nikoga s novim informacijama..a ja bih trebala nesto frisko!
dosla sam zivjeti u st (tocnije udala se) pa mi je sve poprilicno novo i nisam upucena...
naime, upisana sam kod dr.Cerskov u K.Sucurcu i na pregledu sam bila samo 1 prije no sto cu ostati trudna. kako imam problema s stitnjacom..ne znajuci da sam upala u tesku hipotireozu, ostala sam trudna i tu pocinje sve..
Bogu hvala pa sam naletila na odlicnog endokrinologa koji je ulozio sve napore da skupa dovedemo te hormone u normalu i kod njega se osjecam kao da sam u najsigurnijim rukama..iako odpocetka upoznata sa svim mogucim komplikacijama njegov pristup mi ulijeva povjerenje, a iznad svega svaki put osjetim da mi onim sto govori izmedju ostalog porucuje da trebamo misliti pozitivno..a to je osim pregleda ono sto pacijent i ocekuje..ili sam samo ja takvog misljenja?!
nasuprot njemu dr. Cerskov od pocetka ima stav koji me zabrinjava, salje me patolozima trudnoce..ne otvara mi trudnicku knjizicu("jer je jos rano.."), ok, 8 tjrdana...smatra me visoko rizicnom trudnicom, a kada sam dosla samo da mi napise nalaz jer je bio potreban za bolovanje, cekam sat i 20min, da bi mi trzila prosli nalaz..trazi da u medjuvremenu dok mi suprug donese stari nalaz iz auta (1minutu sve skupa) primi drugu pacijenticu..a dok sam ja sjedila kod nje obavlja privatni razgovor koji traje najmanje 3-5minuta...i kada sam joj rekla da ne zelim , tj. da sam ja kao neka trudnica koja treba mirovati ..i sl..a ovdje sam svaki 2 dan i izmedju ostalog da sam cekala sat i 20 minuta ..ona spominje Milinovica i da se tamo zalim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!e ovo je preslo sve granice!
stoga, ne zelim da mi trudnocu vodi netko tko se naziva lijecnikom a u situaciji kao ovoj ne pokazuje ne samo ljudsku empatiju, vec sto je bilo za ocekivati pokaze lijecnicku, eticku ili barem moralnu odgovornost..o drugom niti ne zelim vise...
iako znam da je komplicirana trudnoca( prva trudnoca, 37 godina, endokrinoloski problemi) i da cu sigurno pralaziti vise kontrola, ne mogu si priustiti redovite odlaske kod privatnika..iako, nakon sto me je u rodilistu pregledao dr. Hrboka, za kojeg imam samo rijeci hvale, razmisljam da odem privatno k njemu, jer sam cula d aradi kod dr. mimice u gynenovi..a i ovdje se spominjala ta poliklinika..
zato trazim preporuku za nekoga tko radi i preko hzzo-a..a svim trudnicama zelim da u trudnocama uzivaju..da ih nitko ovako na pocetku ne isprepada i da sve na kraju zavrsi dobro!
sorry na poduzem postu, ali htjela sam podijelit svoje iskustvo..i svako dobro!

eh, zaboravila..zna li itko nesto o dr. anti pecoticu u solinu...i nesto vise o cijenama u gynonovi..hvala!
pošto si spomenila dva ginekologa s kojima sam imala jako puno iskustva moram ti odgovoriti...
to što ti gin nije otvorila trudnicku tako rano je praksa velikog broja ginekologa, na žalos t, i u urednim trudnoćama jer kao s 12tim tjednom završava organogeneza pa se smatra da je tada prošlo rizično razdoblje.

MIMICA je moj najdraži i najbolji ginekolog na svijetu!! da nije bilo njega mog sina danas nebi bilo i za to mu veliko hvala... svaku dijagnozu objasni, popriča s tobom kao s čovjekom... možeš ga nazvat na telefon... sve.... predivan čovjek... on sada radi jedan dan u bolnici i slučajno je tamo na mene naletio kada sam čuvala trudnoću zbog skraćivanja cerviksa i kada sam nakon 3 tjedna došla kod njega na 3D/4D UZV napravio mi je i vaginalni uzv i sve prekontrolirao... veliki naklon tom čovjeku i da sam financijski mogla u njega bih vodila trudnoću....

ni bez doktora Hrboke nebi bilo moga sina... on mi je porodio mačića carskim rezom i o njemu samo riječi hvale. predivan čovjek i ugodan doktor.

ja sam ti upisana preko HZZOa u dr.Vulića al on ti je dosta mlad pa ne vjerujem da će tek tako pristati da samo ispisuje uputnice al pitaj na Trudnicama koji dotori na to pristaju!

a od cijena u Gynenovi se sijećam da je 3D/4D 400 kn, pregled mislim 300...

sretno u trudnoći!!!
__________________
So there's this boy..he kinda stole my heart. He calls me Mom ♥
mufloncic is offline  
Odgovori s citatom