Pogledaj jedan post
Old 28.02.2007., 09:07   #35
Quote:
Nimalo Vazan kaže: Pogledaj post
Moje je mišljenje da sa dva proizvođača nemožeš raditi ako želiš da to bude kvalitetno, jer su to firme toliko širokog spektra da jednostavno nemožeš imat sve u malom prstu.
Potpuno se slažem s tobom. Zato sam i napisao da radimo primarno Viessmann, a kako do pred 4-5 godina nismo mogli živjeti samo od Viessmana bili smo prisiljeni raditi s jefitinijim uređajima. Svi znamo kakva je bila situacija u Karlovcu... rat, uništena sva industrija u privatizaciju... da dalje ne nabrajam.
Sada se nasreću situacija polako ali sigurno mijenja. Viessmann sada ima kupca. Velik dio kupaca mi dođe već s točnim modelom uređaja i znaju što hoće i zašto hoće Viessmann.

Mi smo ionako bazirani na velike sisteme, a tamo nam Viessmann prolazi gotovo uvijek. A da imamo sada već i puno malih (kućnih) sustava, fakat imamo.

Polemike tipa "Buderus je bolji ili Viessmann je bolji" bi ostavio za neku drugu temu ili nekim drugim ljudima... Mislim da su oba proizvođača renomirana i sigurno vrlo kvalitetna. A razlika u cijeni... kao što je kaže moj prijatelj: " Audi je vrhunski auto, ali Mercedes je Mercedes "
__________________
Viessmann service team
viess is offline  
Odgovori s citatom