Pogledaj jedan post
Old 10.01.2011., 13:33   #72
Quote:
Aleman kaže: Pogledaj post
Nekad mi žao što čitati kada se neki ljudi javljaju sa problemima na forume pa ove neukusne komentare, ali očito imaju neke opravdane razloge što nemogu potražiti pomoć, zato nemojte curu zezat, brijem da pola od vas nije niti doživila orgazam sa osobom suprotnog spola..
Nisam mislila curu zezat, ako se to odnosilo na mene.. Nego stvarno mislilm da možda to što misli da je orgazam možda i nije orgazam. Ono što je u par navrata opisala mi nije zvučalo kao orgazam. I sama doživljavam samo klitoralne orgazme pa zato i govorim. Prije supruga imala sam desetak partnera od kojih sam samo s jednim svršavala. S njim sam bila dugo i jedino sam s njim mogla se opustit i prepustit i na kraju svršit (i to samo oralno). A kad mi je krenulo sam shvatila da si baš i ne odgovaramo, na kraju sam još ispala perverznjakuša i nimfomanka. Uglavnom, sa mužem sam totalno kliknula od prve ševe i shvatila da nije problem u meni niti u drugima nego da se dvoje ljudi jednostavno mora pogoditi. Isto tako, nemaju svi tu sreću da nađu tu pravu osobu. Frendica mi je u braku već skoro 10 godina i kad mi se žalila na sex sam ju pitala da li ona uopće svršava - odgovorila je da ne zna, da njoj bude lijepo ali da ne zna da li svrši
A koliko je takvih...
I da, da napomenem, s mužem od prvog dana svršavam kao prasica... i to ne samo oralno...

Zadnje uređivanje diastro : 10.01.2011. at 13:39. Reason: zaboravila napisat...
diastro is offline  
Odgovori s citatom