Pogledaj jedan post
Old 10.01.2011., 13:46   #74
Nisam ni mislio na tebe, tvoj komentar je bio na mjestu, nego na neke prethodne..

Da, poznata mi je ta priča da osobe deklariraju kao, doživjela sam orgazam; valjda iz neke neugode ili osjećaja manje vrijednosti..a onda nakon koje godine i nekoliko partnera dođe onaj pravi sa kojim stvarno dožive orgazam..fakat neznam ali očigledno je to kod žena moguće, dok kod muškaraca baš i ne..

Ali, evo ona tvrdi da je u stanju doživjeti "klit" orgazam pa nema razloga ne vjerovati joj na riječ..ako to nije slučaj pa cura živi u zabludi, bojim se da joj niti jedan komentar na forumu neće pomoći nego bi trebala bez ikakvog srama potražiti pomoć..i sve one priče da je život moguć i bez sexa i orgazma su čisto sranje; odnosno naravno da je moguć, ali kakav je to život..zdrava sexualna veza je oduvijek bio temelj kvalitetne veze..

Zaboravio sam ti savjetovati; pokušaj sa durex vibrations ring-om..vidim da su stavovi oprečni i na ovom forumu, jer neki pričaju sa podsmjehom o njemu a neki ga hvale, ja imam samo riječi pohvale..mislim da bi ti mogao uz pravilnu upotrebu pomoći, odnosno podražaju klita prilikom spolnog odnošaja..
Aleman is offline  
Odgovori s citatom