Pogledaj jedan post
Old 10.01.2011., 16:18   #78
e ljudovi, imam ja takav problem, shvatila sam da mi je zapravo jako teško (odnosno graniči s nemogućem) doći do orgazma dok je on u meni.... zašto? ne znam... jedan dečko mi je rekao da mu je savršeno bilo sa mnom koji je spavao sa jaaako puno cura i to mi je kompliment, ali čak ni s njim nisam došla do orgazma... iako me prilično napalio i iako smo izmijenjali poza i poooza

sa sadašnjim dečkom s kojim sam dva mjeseca, a spavala sam s njim stotinjak puta (živimo blizu jedno drugome, haha) sam samo jednom došla do kraja al mi ni tada nije bilo onako jako i ugodno ko kad bi radila s prstićima....
stalno mislim da će se nešto promjeniti, da će org doći sam od sebe, ali nikako. nije problem u dečku, problem je u meni... zanimljivo je to da osjetim kad mi dodiruje g točku, i imam osjećaj ko da moram piškiti iako piškim prije sexa. čitala sam da je to takav osjećaj kad se podražuje g točka, no to me onda previše dekoncentrira i nikako ne mogu doći do kraja.... bit će dobro dok dečko ne poludi misleći da je on kriv kaj ne mogu doživjet, odglumim tu i tamo poneki orgazam čisto da on jadan ne izgubi volju za sexom ali u zadnje vrijeme mi se ni to ne da, uživam samo u tome da je on u meni a orgazam mi jednostavno nije suđen ako ga ne napravim sama...
__________________
LEAVE AN IMPRESSION
ivana.hr is offline  
Odgovori s citatom