Pogledaj jedan post
Old 27.04.2012., 21:30   #53
Recimo dvije osobe su dobre volje i pozitivni. Dođe negativno nastrojen "energetski vampir" i kroz priču ne neki način prebaci negativu na ove dvije pozitivne osobe tj. da ima "materijala" da se zamisle te i one počnu gledati negativno neke stvari usljed razmišljana i na neki način suosječanje postanu loše volje negativnim razmišljanjem. Kad "energetski vampir" vidi da su ove osobe na koncu postale loše volje, mrzovoljne ili se još međusobno posvađaju "energetski vampir" se počinje ponašati kao da ništa nije bilo i odjednom je zapravo pozitivan dok god vidi da druge osobe "pate".
Ovo sam primjetio i...ima li smisla po tvom da je zaista tako?
Možeš li napisati opširnije kako da ti takve osobe ne crpe energiju(pozitivnu)? Kažeš ne mogu se promijeniti nikako ali postoji li koji način da se stvari izglade osim držati se podalje od tih osoba, crpe li energiju samo komunikacijom i vizualnim kontaktom?
Recimo moj stari priča negativno o meni kad je napolju s drugim ljudima(kleveta) i kao šta kažeš te osobe nemaju baš prijatelja. Njegovi poznanici kažu da je 10min na jednom mjestu, 10min na drugom i tako dalje, stalno negdje ide a obaveza uopče nema jer je u mirovini??
On me jednostavno koći, nameče drugima šta da misle o meni a to su gotovo sve lažne i prenapuhane stvari i naprosto mi ga je pun qurac više ali ne želim biti negativan radi njega, ne želim radi nikoga jer negativnost ubija...
Ne razumijem koji mu je...
On mene i brata nikad nije prihvatio(od samog začeća) s sa starijim bratom i sestrom je ok najviše iz razloga jer mu se ne suprotstavljaju, a ja mrzim da mi netko sudbinu kroji.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom