Pogledaj jedan post
Old 03.11.2016., 07:39   #21
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
O čemu ti baljezgaš? Kome se spominjem majke? Hrvatima iz BiH? Pa ti si zbilja osoba s problemima. Ako je netko uvijek držao stranu Hrvatima iz BiH i branio njihova prava i u odnosu na RH i u BiH onda sam to bio ja. Isto kao što i narod.hr jedini među ovim razvikanijim portalima uredno piše o problemima i pravima Hrvata u dijaspori i BiH i ostalim temama o kojima HDZ šuti, a mainstream mediji namjerno ne izvještavaju ili iskrivljeno izvještavaju. Upravo mi je primarna referentna točka pisanje i djelovanje portala narod.hr u odnosu na hrvatske nacionalne interese i tu su uvijek bili besprijekorni i nemam razloga davati primat Soroševim plaćenicima u odnosu na njih.

Dakle, jesi li ti samo zlonamjeran ili neupućen u konkretnom slučaju, neću ulaziti niti me se tiče,a nit si mi zanimljiv, ali kad se već častimo etiketama mogu ti reći da me podsjećaš na tipičnog "ljutog desničara" kojem udbaši formiraju mišljenje po špranci "zavadi pa vladaj".
Taj opskurni portal fura agendu:
-kontinurana obrana lika i djela neugledne i pretile gospođe Željke Markić,
-narušavanje međuljudskih odnosa osoba koje deklarativno pripadaju lijevom i desnom političkom spektru,
-pokušaj kontrole nad vjerskim, obrazovnim i svim ostalim društvenim kretanjima u našem društvu i njihovo usmjeravanje prema svojim uskogrudnim kvazikatoličkim interesima,
-skrb za privatne poslovne interese članova udruge U ime obitelji,
-kontrola ponašanja, djelovanja, kretanja manjinskih skupina u hrvatskom društvu.


Ukoliko sam nešto propustio slobodno dodajte.
__________________
Argumenti nisu zajebana stvar.
Lanac Armstrong is offline  
Odgovori s citatom