Pogledaj jedan post
Old 01.02.2018., 16:23   #69
Bok cure..
Evo ovako da vas malo ohrabrim,vi koje imate razdvojene misice.
Ja bas danas sa sv duha sa odjela fizikalne,kontrolni pregled.
Naime nakon poroda,tamo me obisla fizijatrica i rekla da imam razdvojenost iznad pupka 4 prsta a ispod pupka 3 prsta.
Mislila sam stvarno da ce ki se organi raspast lijevo i desno kad sam stala...
Receno mi nosit pojas i plitki trbusnjaci tjedan dana nakon poroda!
Meni se cinilo rano ali tako rece zena...
I ok...naravno i nosenje pojasa.
Ja sam stvarno streber kad mi netko tak nesto veli i ka sam svako malo taj pojas stavljala,koji mi je ful olaksavao,bar je skupio organe
I svaki dan trbusnjaci..plitki, dakle skvrcis noge i ravno rukama se dizes max do lopatica...
Ja sam svaki dan 5min radila te trbusnjake,dakle nisam ih brojala nego ajmo 5 min.a odmor je bio aktivan,ne se spustit dolw nego gore drzi ih napetima pa ajd opet pumpaj...
Kad je malo proslo ukljucila sam si i vjezbe za ledja,laganini, jer su me razbijala. I reko moram sva cu se iskrivit,i istezanje.. sveukupno svaki dan 10,15,20 min ovisno kolko sam stigla. Ok,nekad sam neki dan i preskocila,ako bas i nisam bila neke volje od nespavanja...
Sad 2 mj nakon poroda dok. me bas pohvalila, da sam jako puno napravila.
Ispod pupka pola cm razmaka ostalo, a iznad jedan cm.
Veli da je to sad normalan nalaz i da mogu ukljuciti si i druge vjezbe,kakve god hocu...
Eto,tako da i 4 prsta ako ste ustrajne se daju rijesiti...
Bitno za reći je da sam ja vjezbala prije trudnoce i imala dobre trbusne, u trudnoci nista..sad jel ima to veze,ne znam...ali vjerujem ea se sve da rijesiti ako se slusaju doktori i biti ustrajni u tome kaj vele. Najveci problem sto neka stanja ne prolaze su jer ljudi nisu doslijedni...
Pozz
mashna is offline  
Odgovori s citatom