Pogledaj jedan post
Old 12.07.2011., 10:22   #88
Quote:
natali z kaže: Pogledaj post
A sta da kazen, vise san kriva ja nego muz jer san uvik govorila ma ajde samo jos ove godine, ma mozda sami shvate da nemamo mista, mozda vide da ne mozemo financijski, al nista od toga.
Iako ih svako ljeto ugostimo nikad nismo dosli nikome duze od vikenda s punim vrecicama i minimalno jednim ruckom.

S jedne strane me to strasno ljuti, s druge malo i boli jer su mi svi ti ljudi dragi, i moji i njegovi a ispada da u biti oni to koriste. Nekako se sazalim najvise radi njihove djece koja se nece nigdi okupat ako nece doc kod nas, dok s druge strane sama sebe zamislim u njihovoj sitaciji i nije mi jasno ako vec imaju sve kod nas kako mogu bit tako nezahvalni.
Da mi netko omoguci odmor bilo gdje na par dana to bi bilo par dana na isljucivo moj trosak.
Meni je najgore to sto u nasim uvjetima uopće trebamo isticat da nam nije zgodno, to je vise nego očito.
Ništa oni neće sami uvidjet, nažalost. Takve da pustiš 100g da ljetuju kod tebe i 101. odrežeš i kažeš NE MORE više, oni ne bi bili zahvalni zbog 100 provedenih ljetovanja, nego bi se naljutili zato što si prekinula njihovu naviku. Jbg takvim ljudima se ne pali lampica da neke stvari nisu u redu, ali ad im kažeš bar si načisto tko su pravi prijatelji i rodbina.
__________________
Samo tvoja ljubav moze uciniti da sve procvjeta samo tvoja ljubav moze upaliti nova svjetla samo tvoja ljubav, Boze...
MaryAnn is offline  
Odgovori s citatom