Pogledaj jedan post
Old 06.05.2014., 13:11   #32
Sav polomljen, ali bitno je da je stabilno i da će se oporaviti. Bit će dug oporavak, ali ako se bude pridržavao svih pravila, oporavit će se u potpunosti.

Ma svi smo popucali po šavovima, u šoku smo, on je njima jedino dijete i sve ih ovo nevjerojatno boli. Meni je muž kojeg obožavam i otac mog djeteta. Razumjela bih da u takvoj situaciji puknemo i posvađamo se oko gluposti i kažemo si ružne riječi, sve je to normalno u takvim nenormalnim situacijama. Ali ovo se očito dugo vuče... Najgore je što je ona cijelo vrijeme jedno pričala, a dugo mislila. Npr. ako bi vidjela mog muža kako kuha ili posprema, uvijek bi mi rekla, "tako treba, muško je, neka radi".
Kad god bi vidjela mene kako radim, rekla bi da ne smijem toliko raditi i da mi muž treba više pomagati.

Tako da mi je ovo totalno neočekivano.

Kad sam rodila, njezin muž je bio nezaposlen i dva tjedna mi je dolazio pomagati. Rekla mi je kako ga je ne bih ni pozdravila kad uđe u kuću niti ga ponudila pićem. Možda se i dogodilo nekoliko puta. Ne znam. Mala mi je vrištala od grčeva i refluksa od jutra do mraka, bonton mi nije bio prvi na pameti.
Inače, ta dva tjedna sam mu svaki dan kuhala ručak (a on je dolazio da mi pomogne, eh), svom ocu nisam ni kruha ponudila kad bi mi dolazio pomoći u tom najgorem razdoblju.
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline