Pogledaj jedan post
Old 12.05.2017., 15:52   #23
Procitaj jos jednom ovo:
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post

Evo, ja nisam ona... ali onako odokativo:
- osoba koja ne radi, spava do podne, brije po birtijama, neopterećen prljavim gaćama, šta će jesti, novcima... svu svoju pažnju usmjerava na nju i to paše... svima bi nam pasalo, vraća nas u vrijeme kad smo bili u srednjoj/faxu, a još ljeto - divno, nesputano vrijeme fatanja 'lada i ševe

A onda odrasteš.
I uberi da ta osoba ima 30 GODINA

Pa on je vec odrasla konjina. Kakvo spavanje do podne? Kakve birtije? Bozesakloni

Ne znam, opcenito nemam neko misljenje o ljudima koji ne rade nakon 30te i financiraju ih glavninom starci. Kojeg god spola bili.
Osim ako su Todorici pa zive u dvorcu i 'rade' u tatinoj firmi

Realno, starci to iz ljudi i naprave, njima na neki sick nacin pase da uzgajaju djecicu na sisi dokle ide jer valjda svom zivotu daju smisao, statijaznam.

Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Curo, uzmi koliko ti se nudi s rukom na rucnoj i kad ti dosadi, stisni gas i bjez glavom bez obzira.
Nema tu kruha u smislu neke svjetle zajednicke buducnosti. Sve je super dok zaljubljenost traje al perspektiva nekog eventualnog sretnog zajednickog partnerskog zivota je ravna nuli.
On zivi dok mu starci zive i financiraju ga. Kad presahne sisa, ti ces prva nadrajsat, to ti garantiram. Lik je parazit a ti si se zatelebala u neku svoju izidealiziranu sliku o njemu iako ti razum vrlo jasno tumaci stvari, rekla bih.
I pazi da se ne zeznes pa vam se ne zalomi dijete.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Nekako se slazem s ovim.

Mislim, nije na meni da sad sudim tko treba ostati s kime ili ne treba, ali u ovakvim scenarijima obicno se i dogodi to kaj sam kvotala.
Stovise, osim sto ce parazitirati, vjerojatno ce pokusati i prisvojiti njezinu imovinu i uspjehe kao vlastite s vremenom. Mozda zvuci pretjerano, ali nije bas nemoguce

Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Kavu, večeru, kino... ne plaća ti on.
LOL
TincH is offline  
Odgovori s citatom