Pogledaj jedan post
Old 16.05.2017., 11:16   #75
@Didulina
Slušaj, svi smo ovdje da bi ti dali dobronamjeran savjet po onome kako bi osobno postupili. Tako i ja imam potrebu reći nešto što bih ja napravila, a možda većina ovdje neće odobriti. Ja osobno bih mu poslala još jednu poruku. Ne zbog nade da će mi se vratiti, nego radi mog osobnog duševnog mira i closurea. Napisala bih mu jednu dugu i smirenu poruku ili email u kojem ne bih vrijeđala, ali bih mu rekla da nije čovjek što me pola desetljeća zavlačio i na kraju mi nije imao hrabrosti stat pred oči i reći da je kraj. Željela bih da zna da to nije u redu i da bez obzira koliko on pokušava zatvorit oči i maknut sebe od te neugodnosti, s druge strane još uvijek stoji živo, ljudsko biće. Nije u redu nekome svjesno i namjerno nanijeti ekstremnu bol i mislit da ćeš proći lišo. Ja bih završila s tim da se ne brine da ću ga više uznemiravati, zaželila bi mu sriću, ali bih rekla da sumnjam u to, jer ne možeš biti govno i ne mislit da će te karma zaobići. Zahvali se što je bio "pošten" i doviđenja.

Nakon toga će ti trebat mjeseci da sve posložiš i preboliš i sastaviš se. Al imaj na umu da većinom ljudi u 30-ima nakon tih dugogodišnjih prekida vrlo brzo upoznaju nekog s kim će se desit kemija i onda brak i dijete se dogodi ekspresno. A ovaj će ostat samo gorak dio prošlosti. Sretno!

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Pitanje. Da li si ljiga, ako nekog prestaneš voljeti?
Pa ono, ne..nisi ljiga. Osobno nikad nisam bila ostavljena u vezi, ali mogu zamislit kako bih se osjećala ka govno da mi dugogodišnji partner nije u stanju reći da me ostavlja, nego me toliko ponizi da to sama moram prokužiti dok se koprcam u agoniji što se ne javlja i WTF se dogodilo Pa ostavljanje nikad nije lijepo, ali nije u redu zato što nam se ne da gledat tuđe suze i trpit možebitni nervni slom i preklinjanje i sve te neugodnosti koje ponekad idu uz prekid i tisuću ALI ZAŠTO?, odlučit da je bolje bivšeg partnera kojeg jesi volio zgazit i napravit budalu od njega..zato jer je njemu tako komotnije..
Najgore u ciloj ovoj priči je što joj nije dao closure.

Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
kazes ne razumis kako je moguce da netko.... pa lako.
Aj molim te, samo ti nemoj filozofirat. Smatram da žene koje su više puta gutale govna oženjenih ne tribaju uzimat sebi za pravo sudit drugima i dijelit blesave savjete, koje same nisu bile sposobne slijedit.

Quote:
planovi su planovi,ali ako ces svoj zivot,svoj svit, vezati uz bilokoju osobu automatski sebe osudjujes na propast,ti sebe samu.
O čemu ti pričaš? Ako si u vezi pola desetljeća, a nisi tinejdžer, normalno da ćete skupa planirati i vezati se jedno uz drugo. Zašto bi to bila propast? Ne bi bila propast i da joj se on posrao na sve te planove i rekao da je ostavlja, jer ih planira realizirati s drugom, propast je kad ti se netko nit ne udostoji obavijestit da niste više u vezi..

Quote:
zasto si ga zvala,ako je njegova zelja i odluka bila da prekinete svaki kontakt?
S obzirom da joj NIJE NIŠTA rekao, otkud je ona mogla znati za njegove nove odluke?

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ne znam otlkud su neki shvatili da se tipa kritizira da je ljiga 'jer ju je prestao voljeti'...
Cili post

Quote:
Didulina kaže: Pogledaj post
Tako da najiskrenije, voljela bih da imam djecu s njim, pa makar i ne imala njega uz sebe.
To je normalno, ali nije se dogodilo..zato se prvo posveti sebi dok se ne sabereš, a onda počni gledat druge muškarce i s nekim ćeš sigurno doživjeti klik, a sa ostvarenjem planova poput imanja dice, sigurno više nećeš godinama otezati, nego će vam se jednostavno dogoditi..tako da ne brini o 40-ima.

Quote:
Ja njega ne mrzim. Mislim da sam čak puno više tužna negoli ljuta.
Zato što si tek u toj fazi prekida..poslije dolazi bijes..

Quote:
Desaparecido kaže: Pogledaj post
Možda on nije psihički spreman ili nemože fizički imati djecu a kroz tvoje postove shvaćam da je tebi to bitno .
Nemojmo sad izmišljati isprike Mislim da je lik doživio kemiju s novom i promislio: Let's give it a shot. I nema ništa loše u tome, al mogao je onda bit čovjek i spucat ovu kad je ovoj drugoj odlučio dat šansu. A ne je pustit da se sama misecima misli jel u vezi il nije, dok on ševi drugu.
TheAria is offline  
Odgovori s citatom