Pogledaj jedan post
Old 10.06.2017., 15:39   #46
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
stvarno? ja bih išla na tečaj farbanja
sad sam upravo pljucnula majstoru 3000 kn za krečenje, nekako sam mislila da sama ne bih napravila dovoljno dobro i da bi mi trebalo 100 godina, a sad kad sam njega vidjela mi se i ne čini tako komplicirano
osim toga, nije mi ni boja ispala baš sasvim kako sam htjela jer sam morala izabrat jednu od onih ponuđeni nijansi
mislim da bih si sama bolje smiješala
Aha, nikad ih nisam prežalila Doduše nedavno sam vidjela neki oglas opet, ali nije mi termin pasao, a niti lokacija.

Ja ću si sama gletati zidove jer mi je prošli majstor to napravio kao da je nakon trodnevne pijanke odlučio nabacati malo glet mase po mojim zidovima.

Ja bih i farbanje i gletanje prije nazvala ženskim poslovima, ako ćemo iskreno, jer ti ne treba ne znam kakva snaga, a žene znaju biti pedantnije i s više smisla za detalje

Mojoj mami je majstor razbio pločice u kupaonici kad je postavljao prozor i rekao da se ne brine jer ima iste takve i bude on to popravio.

U bež kupaonici ima nejednake narančaste krhotine oko prozora. Odlučila se praviti da je točno tako htjela
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom