Pogledaj jedan post
Old 14.10.2008., 23:41   #78
Quote:
peacedefender kaže: Pogledaj post
Pa danasnje je vrijeme takvo da ljudi vise nemaju ni snage ni zivaca baviti se necim van perceptilnim.Idu za svojim poslom i cekaju zaradu thats it.
Uostalom sto covjek ima od nematerijalnoga? Po meni nista.
Dali ces extra zaradit ako ides na mise i vjerujes u crkvu i boga?
Neces.
Dali ces biti bolji covjek ako prihvatis Isusa, hoces mozda biti promoviran na poslu?
Neces.
Onaj tko vjeruje u duhove taj vjeruje i u Isusa i najvjerojatnije je vjernik.
U jedno sam siguran.Duhova nema.Covjek kada umre,jednostavno se ugasi,ne radi mu mozak i tijelo vise ne funkcionira.
Nesto kao kad ode procesor pa nemas vise racunalo.
Neka mi netko na ovom forumu da konkretni dokaz da je vidio duha ili da mi to podkrijepi nekim cinjenicama.
Nemogu.
Nemogu jer "vjeruju" u nesto u sto su sami skepticni.Upravo to je pravo rijesenje za ljude koji bjeze od svojih problema, a utjehu traze u vjeri u duhove u bogove itd..
Kako objašnjavaš izvantjelesna iskustva, ako je duša kako tvrdiš u potpunosti vezena uz tijelo? To, doduše nije dokaz za mogućnost egzistiranja duše nakon smrti tijela, ali navodi na mogućnost da se duša nakratko može odvojit od tijela, iako ne u potpunosti prekinuti vezu s njime.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom