Pogledaj jedan post
Old 07.03.2009., 02:13   #19
Pol brkate ribe kuna?

U pičku mame Živane.
Oni mora da se šale, pa to je nusproizvod koliko sam ja shvatio...Ali valjda se ta litra može razrijediti na 70% ako je 99%-tna a i sama litra je puno, pa bi se isplatilo... Je li to 99 oznaka čistoće ili udjela? Ok, recimo da se odlučim na taj bankrot, ima li ta litra rok trajanja? Kakvog iskustva vi imate s tim, vidio sm na toj specificikaciji da se raspada na formaldehid i još neke pizdarije, mada samo dužim zagrijavanjem iznad točke vrelišta. Vjerojatno su pri normalnom skladištenju ti procesi spori i količina raspadnih produkata mala, ali ja bih imao jebenih TISUĆU mililitara, koje sigurno ne bih uspio potrošiti u kratkom roku. A što duže stoji to je tih govana više...i to inače ne bi bio nikakav problem, ali koliko sam uspio skužiti iz Alanovih postova to đubre otapa sve, i polarno i nepolarno, a to znači da bi SVE što je otopljeno u dimsou na kraju završilo u mom krvotoku. Ili?
Pretpostavimo da se odlučim na to, da li bi mi u Juričeku to htjeli prodati kao fizičkoj osobi? Ili bi gnjavili sa paragrafima... I što da im kažem ako se odlučim na kupnju, istinu? Ili da se natrackam temperama pa da glumatam. Teta ja ću vam bit poznati slikar za par godina pa ćete se moć hvalit okolo da ste mi prodali dimsi dok sam bio anonimus.
polymath is offline  
Odgovori s citatom