Pogledaj jedan post
Old 09.11.2009., 20:17   #4
super stvari:

medela rucna izdajalica (jos bolja je elektricna al je skupa ko vrag pa sam je imala samo za probu )
vrecice za spremati izdojeno mlijeko
viper (mala ga obozava i puno mi pomaze kad trebam skuhati ili nesto obaviti, jer ne voli bas lezati u skroz vodoravnom polozaju)
vestice i jaknice sa ciferslusima (puno lakse od gumbica)
odijelca tj. pidzamice sa gumbicima oko obje noge umjesto oko samo jedne, puuuno lakse i brze za presvuc
johnsonove jednokratne krpice za pranje beba sa sapunom vec gore
fisher price ljuljacka, prefenomenalna stvar, definitivno se isplatilo. mislim da bi mala unutra bila 3 dana da ju pustim, moze se ljuljat u razlicitim smjerovima, ima mobil, ma super nesto. sve joj drugo brzo dosadi.
bodici dolcevite - odlicna stvar! trazila sam ih i trazila!

promasaji:

jastuk za dojenje - dojim lezecki pa mi ne treba, sluzi jedino eventualno za podbociti nju u gymu
benkice - uzas neprakticni, uvijek gola ledja. bolji su mi najobicniji bodici, jest da ih moras navuci preko glave, ali to je strasno samo prvih 2-3 puta, onda se naviknes i postane brzo i prakticno.
hrpa haljinica i pizdarija za curice - do sad nije obukla niti jednu. no, sada kad imamo gorespomenute bodice-dolcevite, mozda koju i obucemo
sarena roba!! - poludila sam. nijedne majice + hlace ne idu skupa. od sada, kada kupujem, pazim na to da se kompletici i odvojena roba mogu medjusobno kombinirati, znaci jednobojne hlace!

mislim da je ovo dosta za prvu ruku
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom