Pogledaj jedan post
Old 25.05.2010., 10:37   #36
Quote:
MrPolice kaže: Pogledaj post
Ovako...
Subota večer,društvo i ja u diskoteci i naravno popilo se..hmm popio sam i ja
Bio sam sa svojim autom i naravno morao sam vozit cijelu ekipu kući.
I tako krenemo mi i na prvom zavoju palica i vidim policija,stanem ja,dolazi jos jedan kombi.. uglavnom njih 5-ero oko mog auta..Izlazimo svi van iz auta i trazi najstariji policajac vozacku i prometnu uz pitanje ako sam konzumirao što od alkohola.. ja sam rekao da jesam..
Daje mi drager i napuhao sam .. PAZI SAD... 0.58 promila
NAJVECI ŠOK:
kaze policajac meni.. "aha ti si položio 1.5.2008 i za tebe ne vrijedi novi zakon
racunam da ti toleriramo 10 posto od ovoga sto znaci da smijes nastaviti voznju.."
S tim da sam bio s autom koji ima 150 KS....(nikad do sad nisam dobio kaznu jer imam kod kuće jedan auto od 66kw koji inace vozim.ovaj auto je tatin pa nisam bas imao iskustva s tim)
Naravno kad sam vidio da mi neće ništa pitao sam ih da li sam kriv jer vozim auto iznad 75kw?Dotićni mi je rekao isto kao i za alkohol.. Znaci.. :"ti si po starom zakonu,novi zakon vrijedi od (ne sjecam se tocno) 7. mjeseca a ti si polozio u 5. "
Prema tome.. pustili su me bez ikakvih sankcija.. mislim kako je to moguče?
Ili je to policijska greska ..
Nije mi fkt jasno..
Ovo je istina i stvarno ako tko ima vise informacija u vezi ovog zakona jer ono,imam vozacku od 2008 godine i naravno da bih htio voziti auto jaci od 75 kw,što po ovome što sam doživio znači da mogu.
Nije mi više ništa jasno.. a bogme ni ekipi s kojom sam bio.. onak u autu je nastao muk od kojih 10 minuta s naknadnim pitanjima :"kako je to moguće"..
Jer su svi odreda mladi vozaći koji su položili više-manje kad i ja i naravno bili su kažnjavani radi kobnih 75kw...
P.S
isprićavam se radi pravopisnih grešaka ako ih ima
Evo vidiš kak ima dobrih policajaca,ovaj očito zna svoj posao...
Btw. ono poslije 23 sata xD To vam je davno ukinuto..Pa ja svake subote van idem normalno,a položio sam pred 4 mjeseca...
__________________
sapienti sat...
Bedak_na_Ex is offline  
Odgovori s citatom