Pogledaj jedan post
Old 22.11.2010., 16:34   #71
šta se tiče ovih info koje sam naveo,već sam rekao da nisam stručnjak,ali slušam ljude koji su stručnjaci i koji su već dosad predvidjeli kretanje tržišta,tipa peter schiff,max kaiser,bob chapman,jim rogers i drugi.ako su dosad bili u pravu zašto im ne bih vjerovao i dalje,nisu to šarlatani sa nekim završenim tečajem menadžmenta il slično.
a i kretanje cijene srebra mislim da nije neka viša matematika.kao i na sve drugo na cijenu srebra utječe ponuda i potražnja,inflacija i u ovom slučaju malverzacije sa papirima.al što sad utječe na ponudu i potražnju je već druga stvar i treba gledati malo širu sliku j opću ekonomsko političku situaciju npr. što kinezi trenutno smanju svoje devizne rezerve u dolarima i kupuju sirovine uključujući i srebro.ono što ja mislim je da je rizik ulaganja u srebro i ostale rijetke kovine daleko manji od ulaganja npr u bilo kakve financijske instrumente.dionica il obveznica sutra može otić na ništa,a metal će uvijek imat neku vrijednost dakle nikad nećeš izgubit sve.isto tako sad su krizna vremena i postoji velika vjerojatnost da će cijena ić još gore pa budemo vidjeli.ja sam spreman riskirati
astifan is offline  
Odgovori s citatom