Tema: Muhe
Pogledaj jedan post
Old 29.01.2012., 01:54   #59
Quote:
Götterdämmerung kaže: Pogledaj post
Muhe su jako važan dio lanca u prirodi. Čitaj više o muhama, nemoj da stane na gađenju pa ćeš shvatiti zašto. Time će ti se i manje gaditi, postat će ti jasno zašto i kako stvari funkcioniraju. Moj stav je da većina negativnog mišljenja proizlazi iz nerazumijevanja problematike.

Kako se točno zove dokumentarac?
pa, realno, kome se to nebi gadilo ono stvarno što sam gledao i ovdje opisao izgleda odurno da je to nevjerojatno...
evo recimo, ja bih se slobodno prepustio tom tretmanu/metodi s tim crvima da imam problema s tim ranama itd koliko god meni odvratno izgledalo ono što sam vidio jer sam svjestan onog što je marica-carica napisala. to sam u biti znao od prije (gledao sam isto jednu emisiju prije nekoliko godina o tome)...
ja nemam negativno mišljenje o muhama i larvama i znam da su neizostavan dio svakog eko-sustava, već o tom slučaju zanemarivanja i okrutnosti koji je doveo do toga da je živ pas pojeden od strane tih larvi i unatoč tome što je žena znala i vidjela, zanemarila je problem i nije ga pravovremeno odvela na liječenje da ga spasi...
samo, kao što sam rekao, na neki način su me zainteresirale te larve, pa sam došao pitati i to što me zanimalo...
ja jesam imao takvu reakciju kakvu sam imao, ali više je tog proizlazilo iz toga razmišljajući o tome zašto ljudi čine to životinjama, zašto ga nije poklonila nekome ako je znala da ga više ne može održavati i imati pa nebi došlo do toga da živog psa izjedaju te ličinke itd bla bla.... ugl. to je već druga tema i ofttopic...

a hvala vam na odgovorima

nije dokumentarac, nego neka emisija koja se svakodnevno prikazuje tom programu a koju volim (po)gledati
http://mojtv.hr/emisije/14772/zivoti...adelphiji.aspx
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom