Pogledaj jedan post
Old 31.05.2013., 22:15   #6
Quote:
barbika36 kaže: Pogledaj post
Ljubav: imala sam preko stotinu veza, jedan brak, razvedena. Uvek sam spavala na prvom viđenju, tak iako osobu tek tada prvi put upoznam. Zaljubim se momentalno, čovek mojih snova, maksimalno ga idealizujem...

Dojmljiv post. I oprosti što iz njega citiram samo ovaj mali dio. Međutim, nisam posve jasno shvatio da li ti vlastiti promiskuitet i poteškoće u uspostavi bliskih odnosa predstavljaju tvoj glavni problem ili si kroz taj broj svojih veza tražila samopotvrdu svojih vrijednosti zbog čega danas nimalo ne žališ?

Zato bih ti postavio 3x nešto opširnija pitanja:

1. Želiš li nakon toga svega stati i došla si na ovu temu po savjet kako sa svime time stati, te se pokušati sabrati i realizirati u nekoj stabilnoj vezi sa samo jednim muškarcem?

2. Jesi li uživala u svim tim seksovima i grupnjacima, ili danas na njih gledaš kao na oblik samokažnjavanja? Ne sumnjam da su mnogi muškarci uživali jebajući tebe, i da si mnogima i sama bila tek usputna stanica. Ali zasigurno je bilo i onih koji su se upustili s tobom u vezu računajući na nešto ozbiljnije, pa me zanima osjećaš li grižnju savjesti da si neke od njih povrijedila i obmanula?

3. Koliko si dugo bila u braku i jesi li u to vrijeme varala muža? Ili je on za sve te tvoje avanture znao, možda u njima i osobno sudjelovao, ili ti je muž barem sve to pokušao tolerirati, s nadom da ćeš se nakon svakog jebanja s drugima uvijek vratiti k njemu. Što te od stotinu muškaraca privuklo upravo k njemu, i zbog čega ti je zapravo propao brak?

Btw, na ovoj temi već 9 godina egzistira teza da osobama s BPD-om nakon 35. godine samo od sebe krene nabolje. Što ti misliš o tome i osjećaš li se danas sa svojih 36 drugačijom i boljom od prije?
__________________
the truth hurts, but a lie is worse
DangerWords is offline  
Odgovori s citatom