Pogledaj jedan post
Old 29.06.2013., 13:25   #78
Quote:
Son of Povlović kaže: Pogledaj post
Pa ti stvarno nerazumiješ Bibliju! Moraš da shvatiš da je ovo iz Starog Zavjeta a ne iz Novog! To je ogromna razlika! Ovi stihovi iz Starog Zaveta koje si postavio nemaju nikakve veze sa Isusom jer Isus nije Bo.....

Čekaj. Hmm.
Mislim, ovaj... Isus jeste Bog, ali ovaj... to je, hmm.
Ništa. Nastavi dalje slobodno.
Muhamed je veći Bog od Isusa. On je rascepio Mjesec pa ga opet zakeljio, a Isus samo hodio po vodi, vodu u alkohol opojni pretvorio i svatovce ponapio, te pomračio cijeli svijet 2 sata i oživio tri mrtvaca.

Kakogod, evo kako se novozavjetni mafijaši zloga Boga obračunavaju sa svojim vjernicima, koji im nisu dali sve novce:
Quote:
"A Josip ... posjedovaše jednu njivu; proda je pa donese novac i postavi pred noge apostolima."
Onaj pak, tko proda svoje imanje i ne pokloni sve apostolima, nego nešto zadrži za sebe, kažnjava se smrću. I on i njegova žena:

Quote:
"Neki pak čovjek po imenu Ananija, zajedno sa svojom ženom Safirom proda imanje pa u dogovoru sa ženom odvoji nešto od utrška, a samo jedan dio donese i postavi pred noge apostolima. Petar mu reče: 'Ananija, zašto ti Sotona ispuni srce te si slagao Duhu Svetomu i odvojio od utrška imanja?' Kako Ananija ču te riječi, sruši se i izdahnu. Nakon otprilike tri sata uđe njegova žena ne znajući što se dogodilo. Petar joj reče: 'Reci mi, jeste li za toliko dali imanje?' Ona odgovori: 'Da, za toliko.' A Petar će joj: 'Što vam bi da se složiste iskušati Duha Gospodnjega? Eto na vratima nogu onih koji ti pokopaše muža! I tebe će iznijeti!' Ona se umah sruši do njegovih nogu i izdahnu. I silan strah spopade cijelu Crkvu i sve koji su to čuli."
Djela 5, 1
I više nitko nije odvajao novac za sebe. Sve su u silnom strahu predali apostolima. Kako podlo Sveti Petar postupa. Ženi koja još ne zna da joj je suprug upravo umro, on se bahato istrese: "Eto na vratima nogu onih koji ti pokopaše muža! I tebe će iznijeti! Pa je od šoka i ona umrla.".

Zašto Safira Svetom Petru nije rekla: "Marš, pohlepni zlotvore. Nisam zadržala novac i to zatajila Bogu, jer On sve zna, već od vas, gramzljivih lupeža, koji u strahu iznuđujete od vjernika svu njihovu imovinu. Zadržala sam nešto za slučaj nevolje. A tko si ti da se usuđuješ govoriti da lažem Svetomu Duhu, ti koji si našega Gospodina 3 puta zanijekao i koji je dobro rekao da iz tebe govori Sotona. Licemjeru!

Ako se treba izvršiti pravda onda tebe treba iznijeti s nogama naprijed, koji se usuđuješ biti toliko drzak i suditi nekome u Božje ime. Uzmi to što si dobio od naše sirotinje i prestani popovati ili mi vrati moj novac!"

______________________________________
Prema Muhamedu, VEĆINA stanovnika pakla su žene (mlaćenje maljevima, menjanje spaljenih koža, kipuću vodu Allah izlijeva po njihovim glavama... itd.).
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom