Pogledaj jedan post
Old 09.11.2014., 20:27   #85
Ja bolje poznajem tenkove nego industriju. Medutim koliko mi je poznato od nas i tenkova jednostavno nema nista jer nam je drzava od samostalnosti nazalost i suprotno ocekivanjima postala krcma di vise niko nije u stanju rijesit niti sustav diferencijalnih jednadbi, kamoli postavit, novca nema niti ce ga bit jos duuuugo vrimena i vjerovatno srljamo prema bankrotu i urusavanju a tehnoloski smo nazadni i uzivljeni u druge a ne u sebe i najbitnije nema nikakvog industrijskog plana niti ce ga bit. Nemjerljiva steta koju ce opet u nekim buducim ratovima placat Hrvatska populacija. Na drugu stranu ucinit pravi tenk a ne vidat tude proizvode na tudi tenk je nevjerovatno nevjerovatno nevjerovatno kompleksan proizvod koji zahtjeva masivna promisljanja prvenstveno s aspekta njegove funkcije u nasim OS koji ne postoji vec se svodi na "osluskivanje" i kmetovsko moljakanje milostinje di gubimo svaki respekt i prema vanka al prvenstveno prima sebi. Medutim situacija akva je da je da ne azem na razini Africkih drzava i gore nije nepopravljiva je mi i dalje kao neko momentalno rijesenje mozemo vidat vijke sa tudom opremom i gurnut resurse u opremanje i sirenje i zaposljavanje DD. Gurnut stancu inzenjerije na ustrb drugih nebitnih fakulteta za curice osnovat masivne znanstvene instituti i uvatit se pravog posla. Sve ovo je takvo drljanje i glavinjanje da je to za poludit.
__________________
Attitude is a little thing that makes a big difference. Winston Churchill
Konev is offline  
Odgovori s citatom