Pogledaj jedan post
Old 08.09.2016., 19:59   #37
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Znači, ako netko nema love za skupa odijela i fensi haljinice i stiklice, taj je seljačina? I ne treba ići u kazalište? Sorry, meni su veće seljačine oni koji u kazalište idu da se pokažu nego oni koji idu pogledati predstavu. Ma kako bili obučeni.
zasto odijela? zasto skupa?
mozda zato sto nisi znala sto je tuta, pa ajde, ali eto, sad kad znas, i dalje mislis da je to primjerena odjeca za HNK? ajd neka onda, a posli odma produzis na utakmicu ili trening. ja to prozvakat ne mogu, sorry...

Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Povuci sad paralelu sa skolom: kad se ljudi previše zakace za formu, često zaborave sadržaj. A to je jako jako loše.
a sto da ti kazem... kad te ministarstvo kao nastavnika prisiljava da zadovoljavas formu, kad te kucni red prisiljava da provodis formu, onda je ocito da forma mora postojat. jer da nije tako, sto se mene tice, mozes komodno ukinit i sustav ocjenjivanja jer je forma koja ne prikazuje realno stanje, ukini i sustav izostanaka jer je isto forma koja je btw. ogromni gubitak vrimena.
za odgovarajuce misto postoji i odgovarajuca odjeca i obuca. ali evo, zaboravi hnk, zaboravi skolu... kako bi dosla obucena na sprovod? zbog cega se obuces kad ides nekom na pir? zbog cega glupi roditelji dici idu u kupovinu odijela i robe za maturalnu vece? al jbga, u skolu i roditelji i dica mogu kako im se prne, bar po nekima.

Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Što je tuta? :zbunjena: Kod nas je tuta noćna posuda, mislim da se to obično ne nosi u kazalište. Ni u školu.
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
tuta=trenirka ako me sjećanje dobro služi.
eto, to je ono na sta osobno pi...n, a to je sto po tv-u, radiu, di vec, dicu truju krivim naglascima, pa eto, gospodo draga, nemojte se uvridit, ali tuta (kratka slova) je razlicito od tuuuta (dugo u), bas kao sto je vila (gradjevina, kratko), razlicito od viiiila (dugo i, izmisljeni lik u pricama). nazalost, neke od reporterki koje rade na rtl-u uredno su govorile o viiiiili u kojoj se nalazi glogoški. toliko o njenim kvalifikacijama, ali to je sad vec offtopic. sorry!
wifi is offline  
Odgovori s citatom