Pogledaj jedan post
Old 15.04.2017., 21:28   #1084
Quote:
Aolxx kaže: Pogledaj post
Mislio sam da osobe koje to urade ne podnose posljedice; zanima me kako je njima? I molim te reci kako si se rijesio..? Ne bih volio imat veze sa vracarima, osim toga postoji mogucnost da se stanje i pogorsa..ipak je to druga strana iste medalje, sto se kaze..
Meni je napravljeno prije dosta vremena, imam osjecaj da nikad necu moc normalno funkcionirat..mogu li ja nesto napravit (samo da nema veze sa "nadprirodnim")
Iako nisi mene pitao bicu slobodna da se "umjesam" u odgovor. Osoba koju si citirao bas je lijepo objasnila.Kratko, citko, jasno ko dan.

Vidi, u svom dosadasnjem putu kojim sam putovala (mislim zivotnom), sretala sam se i srecem sa osobama koje izgledaju sofisticirano, obrazovano, na polozajima, "gradjanski" da se tako izrazim (dakle ni malo primitivno jer kad kazemo crna magija odmah mislimo na primitvne seljake koji se time bave iliti rome)...no, nije bas tako kako mislimo....kao sto rekoh sretala sam super pametne ljude kojima na izgled ama bas nista ne fali, i materijalno su zbrinuti ali....khm...ali....bave se crnom magijom, dal svjesno ili ne...da pojasnim: postoji nekoliko vrsta magija ali ja cu govoriti o 3 vrste:
prva je vrsta magije kad osobe (ti, mi, vi, ja ili bilo ko) nesvjesno pravi i salje nkome entitete.to se desava kad nekoga "tracamo" ili lose pricamo o toj osobi iliti kad smo ljuti na tu osobu i saljemo joj energije bjesa.sve to se zakaci za tu osobu ma ko to bio:nase mame, ocevi, braca sestre, susjedi,prijaelji....
druga vrsta magije je kad slucajno nabasamo na neko vrzino kolo pa se sasvim slucajno "u prolazu" eniteti zakace za nas i prave nam probleme dal zdravstvene ili bilo koje...
Obje ove vrste magije su "lakse" jer kako dodju tako i odu-dakle relativno brzo.
Treca vrsta magije je ona najgora vrsta u kojoj osoba A direktno u ugovoru s djavolom pravi sudbinu osobi B-dal to radi svojom rukom osoba A ili ide nekom drugom pa mu plati sasvim je svejedno. Racuna se u potpunosti da je to uradila osoba A. Gledaj to sa ove strane. Jeste promjenjena sudbina osobi B, jeste nanijeta steta osbi B...i sve to stoji, to je grijeh osobe A, djeca ce ispastati itd itd...no, ali....zasto se to desava to je poznato opet samo Bogu, jer ON sve zna. Dakle, osoba A u ovom zivotu moze proci potpuno nekazenjeno a da se sve vrati djeci, a djeca mogu biti postedjena a da se sve vrati kad-tad osobi A. Osoba B je imala takvu karmu da je u ovom zivotu morala sresti osobu A jer je isto radila osobi A ili osobi C u proslom zivotu.Karma se mora odraditi-dogovor je bio u Ezelu-duse su rekle i dogovorile se: ajmo se srets u ovom zivtu ja cu biti osoba A ti B, pa cu ja tebi u ovom zivotu napravit i ti ces u ovom zivotu ispostiti grijehe koje si ranije cinio osobi C ili osobi D ili osobi E...itd itd....dakle, osobe koje su zle i bave se crnom magijom i nekome naprave da se zaljube u njih imaju svoju svrhu. Tvoja svrha je skola, spoznaja. Spoznaces, oprostices i krenuces svojim putem. Oprostaj je velika stvar za ovo i mozda ti se sad moze ciniti da je to nemoguce,ali vjeruj mi moguce je itekako, o da itekako! Ako sutra krenes tim putem spoznaje mozda shvatis za gpdinu dvije ili deset svejedno,ali kad-tad shvatices! I to ce biti tvoja najveca snaga, nestace mrznje i osjecat ces se boljom osobom!Da bi skinuo sa sebe carke-barke ipak moras ici nekome da ti to odradi. Uradi to radi sebe i posmatraj oko sebe sta se desava-ko ti se jako priblizava a ko od tebe bjezi.Uradi to radi toga sto se ti ne razumijes i treba neko da te vodi,da te vodi za ruku,trebas ucitelja,nekog ko ce ti pomoci.i pratio se razbolio od tvojih blizih ..i sta se desava tvojim blizim.I to moze bit zanimljivo.sretno!
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom