Pogledaj jedan post
Old 04.03.2004., 12:41   #16
Vidim ovdje neka neodgovorena pitanja

Quote:
Zimske Radosti kaže:
- Može li se izaći i ponovo ući unutra u park?
Moze, dobijes pecat ili nesto slicno na izlazu

Quote:

- Je li točna moja druga "vizija": parking auta kilometar daleko od uaznih vrata, a i kad uđes, još do prve atrakcije imaš 5 minuta hodanja?
Ne, parkiraliste je s druge strane ceste, ogromno je. Do ulaza ima 5 minuta vrlo lagane setnje kroz tematski napravljen podhodnik. Na parkiralistu je jedan ducan sa suvenirima, wc i sl. Cim udjes u park pocinju atrakcije, nema nikakvog hodanja viska

Prosle godine sam primjetila super foru da svako toliko postoji "oglasna" ploca na kojoj je istaknuto okvirno vrijeme cekanja na glavne atrakcije. Recimo "Blue Tornado 1h30min"

Odlicna fora za po ljeti su tusevi koji pustaju vodene oblake, tako da te osvjezi ali nisi kompletno mokar. Prije je bio samo jedan, kraj Blue Tornada, ali su ih sad postavljali svugdje.

Totalni "must" je jedna atrakcija u djecjem dijelu (Fantasy Kingdom). Mi smo skoro to fulali jer smo mislili "ma necemo cekati, to je nesto za djecu". Uh, koja sreca da smo ipak isli Totalni mrak, no necu sad ovdje raditi spoiler, iznenadite se sami. Zove se Magic House i spada u "adrenalin" atrakcije, ali nije uopce strasno.

Mozda samo napomena mala u vezi "opreme": lagana odjeca koja se ne moze otkopcati i pasti, tenisice (ne sandale, one mogu ispasti), naocale ako je moguce zamijeniti lecama, na glavu po mogucnosti kapicu jer cete inace pokupit suncanicu. Obavezno par praznih boca za vodu (koja se moze besplatno tociti na nekoliko mjesta).
Lei is offline  
Odgovori s citatom