Pogledaj jedan post
Old 02.02.2006., 10:49   #14
Debelo pretjerujes. Nije svaka agresivnost losa. Dapace, da nije bilo agresivnosti odavno bi covjek nestao sa lica zemlje. U normalnim obiteljima gdje djeca osjecaju sigurnost i roditeljsku ljubav ta agresivnost se s vremenom kanalizira i postane pozitivna (nedestruktivna), a problem nastaje kod ljudi koji vise ne znaju kontrolirati svoju agresivnost ili izgube kompas. Ne treba u djetetu zatomiti agresivnost, vec ga treba nauciti da je kanalizira i koristi pozitivno. Imam dva klinca koji se pomlate i medusobno i sa drugima i smatram to znacajnim dijelom odrastanja a ne problemom.

Uglavnom, mislim da navedeni crtani ne poticu na neku ekstra agresivnost. Naravno, ne dozvoljavam im da sve gledaju, ako u filmu scene postanu teske i ruzne mijenjamo program. Vecim problemom drzim samu potrebu klinaca da satima neprekidno gledaju crtane kao drogirani. E tu sam postavio ostre granice, nema vise od dva crtana dnevno. I nema televizije dok je vani sunce, samo noga u dupe i van na livadu i u sumu!!
mestar is offline  
Odgovori s citatom