Tema: sta mi bi???
Pogledaj jedan post
Old 19.01.2007., 15:22   #20
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
veceras,subway broj 5...prenatrpani...izadem nakon prve stanice,da sacekam drugu peticu,mozda malo manje natrpanu i sa manje debila koji vise na meni...i dok cekam tu drugu peticu,opazim tipa na stanici..visok,slank(jebiga-imao je duzi kaput pa se nije moglo dobro vidjeti ali je bio visok i izgledao prilicno slank)bjelac,svoji 35+,rocker bradica,duga kosa u repu,malo valovita...svetle oke,jako interesantan lik uglavnom...trapke,crna majca(kolko se vidlo od kaputa)crni kaput(suskavi)i crne cizme...e da i imal je kapu(jebiga,zima je tu )bez vjencanog prstena ali sa nekim srebrnim bas ono muskim(kak muzicari obicno imaju)prstenom na srednjem prstu desne ruke...i ipod.uglavnom,tip izgleda bas za neki band...odma skuzis takve likove.i tak on ceka peticu i ja cekam peticu...i on pogledava..a ja isto(al kad on ne vidi )
i stigne petica-opet puna i jedva se uguram,tik na vrata i on kraj mene...i bulji.a meni bedasto buljiti njega jerbo...em sam puno niza em je guzva pa ga nemrem onak poskicati nego izravno okrenuti glavu prema njemu a posto smo bili jedan na drugome takoreci-malo mi je to bilo debilno.na trecoj stanici,konacno se vlak isprazni,cak sam i stolac dobila i kak sam se sjela tak se on stal nasuprot mene ali ga je neka debela zaje pa se stala izmedu da ni jedan ni drugi nismo se mogli skicati ...
konacno debela izade na predzadnjoj stanici i mislim si ko zna do kuda tip ide..jer moja je sljedeca stanica..i tih dve stanice kak je debeljaca izasla,imali smo super vidik jedna prema drugome...mislim,tip je bio preresetala sam ga pogledom kao rendgen-sve ok..uredne ruke,nokti,sve...osim jedne stvari...a taman je osmjehnuo malo jer vidi da ga gledam...a to je flek na kaputu.znas,kad imas tamni kaput,pa ti se donji rub povuce po podu pa bude onak kao prasno...e tak je on imal.i sad mi vise nije bilo jasno..jel on cist inace i sve ok,ali mozda se negde posmaknuo ili zna da ima prasnati rub i ne jebe ga...i gledam muskarce oko njega,ni jedan nema prasnato...bilo o kojoj duzini da se radi...i ja ostavila prilku.zbog prasnatog ruba na kaputu...a sisao je na mojoj stanici...
STA MI BI????????? jel to normalno???? a inace-sad bi ga povalila...
zbog ruba,(jebo me rub)dala sam mu do znanja da me ne zanima i protutnjila kraj njega iz stanice...
mozda je po tvom izgledu skuzio da si drolja za pare, pa ga nije marilo da gleda ima li kakvu mrlju ili ne, vec kako da te pita za cijenu
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom