Pogledaj jedan post
Old 07.05.2007., 23:29   #14
Quote:
vision6 kaže: Pogledaj post
I treba mi prokleti jaci sedativ a ne antidepresiv jer nisam depresivna nego imam problema s kontrolom ponasanja..odnosno agresiva me pere i ne mogu spavati!
A sto se kila tice sad vec treci dan ne jedem, ono sta pojedem ode van, coaxil me spustio na 43 kile i mislim da ako izgubim jos koju kilu nece biti dobro.
seroxat se kod osoba sklonih agresivi, maniji, ne propisuje, od njega se slabo spava i postaješ još agresivnija.

tebi su izgleda (ako istinu govoriš) promašili terapiju

dobar lijek za tebe bi bio AD Fevarin koji olakšava uspavljivanje i ne veže se agresivno na serotonin, već ga stabilizira na drugačiji način (da sada ne pišem esej ) i dobar je za obuzeto prisilni poremećaj.

lijekovi Portal oliti Prozac se često daju osobama koje imaju problema s prehranom (bulimija, anoreksija), znači nešto slično tvome stanju.

ako te i dalje bude "prala" agresiva, možda te budu uskoro tretirali manjim dozama antipsihotika, no sve u svemu lijepo objasni psihijatrici svoje simptome, jer nije neuobičajeno da nakon dugogodišnjeg korištenja AD i anksiolitika oni dovedu do paradoksa. tj. da počinju "obrnuto" djelovati (zasićenje), te ćeš jedno vrijeme morati na haldol, rispiredon ili leponex.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom