Pogledaj jedan post
Old 06.09.2012., 19:12   #3847
Quote:
zvonx78 kaže: Pogledaj post
Morat ces pitati dokt, ali ja mislim da se ne kose. Naime, meni je bila zbog nesanice dodana Calixta Elicei. Medjutim, po cijele dane nisam dosao k sebi. Sad sam za probu dobio za nesanicu Q-pin, pola od 25 mg, ali ne mogu doc k sebi po cijeli dan. Ja cu skoro kod dr, pa javim sto cemo s nesanicom. Trenutacno sam se se sam vratio na Dormicum i ok je. Samo sto je bed jer ti hipnotici izazivaju ovisnost, hocu reci, meni nije bed sto se na njih covjek navikne, ali je bed sto s vremenom sve manje djeluju. Samo ti njoj sve reci, pa ce ti ona slozit terapiju. Ali moze biti da ces imati nesanicu dok ti se tijelo ne navikne na Zoloft, pa ce te se tek tada baviti samom nesanicom koja te sada muci. I bez brige, vecina psihijatara zna sto s cim smije kombinirati.
još nisam ni počela sa zoloftom a svejedno patim od nesanice...sta ce onda bit kad počnem...a calixta odnosno ja imam mirzaten doma, me ubije i tokom dana sam za nista, ne volim ga,,,a koliko dormicuma popiješ, pola ili cijeli i dal odspavas cijelu noć?
vegga is offline