Pogledaj jedan post
Old 29.08.2007., 21:25   #18
kad sam bila s denisom trudna počela sam krvarit dosta, ki da sam menzis imala, s markom nisam toliko, i gin. mi dao normabel i dabroston. pila sam ih dok mi krvarenje nije stalo, i onda prestala. nakon par dana sam opet počela krvarit i to puno više i ptrčala s m kod ginekologa i poslao me na ginekologiju i skoro se nije izvikao na mene što sam prestala piti, a on mi je reka kad mi krvarenje stane da mogu prestat i ja mu to rekla a on meni na to da bi tako rekla i da smo na sudu. izišla sam plačući van. ležala sam tjedan dana u bolnici dok mi nije stalo, a kad sam s markom ležala na ginekologiji čekajući kad ću rodit jer mi je termin proša, dosta je cura tako dolazilo koje su krvarile, a da ne govorim koliko nas je bilo čekajući kad čemo rodit jer je termin proša. moj savjet vam je ako vam je ginekolog dao normabel da pijete onda je to s razlogom, nemojte radit na svoju ruku, tako je jedna frendica mi ostala trudna i počela lagano krvarit, dobila je normabel i dabroston a nije niti jednu popila jer je mislila da će joj škodit bebi, a kad je došla na kontrolu ovaj blago rečeno poludio
mare83 is offline  
Odgovori s citatom