Pogledaj jedan post
Old 19.04.2007., 12:40   #9
Za Laci-ja:
Link koji sam poslal je za Hajster servis, upravo onaj na Jankomiru koji spominješ. Znam čovjeka skoro 10 godina, i popravke (koje ne mogu sam obaviti) radim samo kod njih. Mislim da imaju vjerojatno najbolji servis u Zagrebu i okolici, također imaju jedinu i najbolju Internet stranicu o ovoj problematici, čak detaljniju od originalnih Husky/Jonsered stranica.
Na tim stranicama su i cijene, kaj mi se naročito sviđa.
Napominjem, da nemam nikakve veze s spomenutom firmom niti interesa, i iznosim samo vlastita iskustva.

Za Zunzaru:
Mi kosimo travu na dvorištu, koprive, drač (korov) u vinogradu, koji je ponekad veći i od metra. Sve to flaksom 3 mm. Kupinu i slične stvari (suhe, drvenaste koprive npr.) kosimo nožem koji se montira umjesto glave flaksa. Laci je to dobro opisal.
Modele koje sam opisal su vjerojatno najbolji modeli u svojoj klasi (bilo Husky/ Jonsered ili Stihl).
Mislim da za većinu korisnika je ova klasa (oko 25cm³, oko 1.2ks), dovoljna, no spomenul sam i klasu više.

Tebi, kao ženi (zbog mase stroja i konfora), preporučam modele Husqvarna 325Rx ili Jonsered BC2125.
Nemam iskustva sa Stihlom, no sigurno su dobri (i nešto skuplji od Husky/Jonsereda) tak da je i Stihl FS85 odličan izbor.
Spomenuti modeli imaju dvije ručke i naramenice, i podesni su za košenje na ravnom, voćnjacima i vinogradima.

Modeli s O ili J ručkom su prikladniji za kositi kanale ili grabe pored ceste, no puno su nekomforniji (položaj tijela) i imaju veće vibracije na ručkama.


Do sad sam imal Jonsered GT32L (1ks), GR2036 (1.8ks), i upravo sam naručil Husqvarnu 335Rx (2.2ks).

Postoje i veći modeli, poput Lacijevog, no za većinu korisnika su preteški. To im je zapravo jedina mana (zato sam i prodal svojeg GR-a koji je bil izuzetno dobar), iako snage nikad previše.

Evo još nekoliko savjeta:
-Koristite samo Husqvarna/Jonsered ili Stihl ulje za mješavinu, i to 2% i Eurosuper 95 benzin (jer većina modela ima katalizator).
-Nemojte koristiti INA Dvotaktol za mješavinu, niti 100 oktanski benzin, jer nisu prikladni za ovaj tip motora i stvara tvrde naslage na klipu i oštećuje motor.
-Prije namatanja flaksa u glavu, potopite ga u vodi na pola sata, i manje će se lijepiti i pucati.

Nadam se da nisam bil previše dosadan
Zvon is offline  
Odgovori s citatom