Pogledaj jedan post
Old 01.09.2011., 19:47   #878
Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post
Moram pohvaliti jednu Savaševu osobinu, a to je strpljivost , kao i kontroliranu odgodu užitka ( kao da je čovjek vježbao tantrički sex pa zna da je užitak veći što ga više obuzdavaš). Svaka čast! Kako je samo imao kontrole ne potrčati prema njoj prvi puta kada ju je vidio, a i ona kontrola na sastanku pa poslije opet. Za mene, nestrpljivu po prirodi ovo je vrhunac samokontrole.
ODLIČNO!!!!

Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
Savaš svojom pojavom izaziva autoritet, ali kad je pored Yasemin on je ko malo dijete … za njih dvoje često riječi nisu potrebne….
Savaš svojom pojavom šalje ugodne emocije i najdublje čežnje…
Sve se nalazi u njihovom jednom pogledu i poljupcu, snaga, ljubav, želja i sva tuga svijeta, njih dvoje su mi srodne duše…,

Savaš je vrlo otvorena i slobodna osoba….tako da Savaš teško podnosi bilo čije nametanje tuđe volje….
ali dok Savaš onako zaljubljeno gleda Yasemin stalno šalje poruku „tu sam“ ... „ne želim nigdje drugdje bit već pored i uz tebe“ ...“želim biti bas tu pored tebe i uz tebe“…dok Savaš iskazuje svoje emocije na lijep, iskren i topao način obuzima me osjećaj topline oko srca ..mislim da Savaš ni u najdubljim snovima nije mogao zamisliti ovako savršene emocije koje je upoznao sa Yasemin..
Savašu nije bilo potrebno mnogo hrabrosti da pokaže svoje emocije prema svojoj Yasemin ….on je samo pusti srce da kaže što misli…. spreman je sve napraviti da mu povjeruje .. lijepo je u životu imati nekoga ko ce na ovako voljeti…pa makar to bilo i u seriji…
Ja njih dvoje volim i obožavam , ja sam zaljubljena u njihovu ljubav!


p.s
sinoć nisam imala pripremljen kolaž... to sam noćas uradila s velikom ljubavi...

Quote:
fame chocolate kaže: Pogledaj post
aaaa kak mi je sladak savas, tak je slatko zaljubljen.. strpljivi micek..
kad je bio u sobi poslije vecere ( brijem) bio mi je posebno zgodan, nekak je bio drugaciji nego inace, wow!
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Savaš je lik kojeg bi svaka majka poželjela za zeta,ali takvi u RL ne postoje,fikcija i ništa drugo....
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
[I]Savas - malo mi ide na zivce sa svojim stalnim pritiscima, pozivima, porukama: 'Sto radis poslije? ... Sto radis veceras? ... Sto radis sutra? ...' ono covjece malo popusti.
Mislim ... da se razumijemo, sve je to divno i krasno, ali ako se mogao strpiti godinu dana pa moze onda i jos koji dan - da se zeni utisci slegnu.
Ponasa se kao da su vec par, kao da ga je ona vec prihvatila ... Toliko je siguran u sebe - ni ne pomislja da joj se mozda ne dopada, da ona ne osjeca isto. Ponasa se sovinisticki, kao da je nemoguce da ga ona odbije! Helloooo!

..
Moni, pa zaljubio se, ne može si pomoći, sad kad ju je konačno pronašao, valjda bi ju na vitrinu postavio i gledao, a svjestan je situacije i okoline, da će to potrajati
Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Savaš. Hijao, sve što više Savaša gledam, sve mi manje Demir prolazi. A ionako sam mu milijun zamjerki nalazila, a tek sad kad sam Savaša upoznala, uf uf! Kako je Savaš bio sladak sa Jasemin ispred kluba.Savaš onako naoružan i nabrijan

Zadnje uređivanje ejisa : 01.09.2011. at 19:55.
ejisa is offline  
Odgovori s citatom