Tema: Lav
Pogledaj jedan post
Old 26.06.2007., 21:13   #17
Quote:
jimmy jazz kaže: Pogledaj post
a nisu lavovi tak nesigurni, to je domena Djevica vishe(koje to ne vole pokazivati, pa im prevladavanje nesigurnosti postaje glavni motivator u zivotu, kak smo na njihovom topiku zakljucili).
Lavovi jednostavno vole dominirati, biti u centru paznje. u principu se radi o razmjeni energije, oni ju primaju od puno ljudi, al ju daju (djele ) i dalje.

kad nisu u nekoj dominantnoj poziciji onda znaju biti dosta nesretni. dobri su zabavljaci, naravno, jer ih to stavlja u sredishte, al nekad se prevec postavljaju - npr. tipicni primjer Pervan. posto nije u stvarnom zivotu vodja neke grupe, onda si je zmislil da bu bar glumil da je
Vjeruj mi ja sam jako nesretna kad sam na dominantnoj poziciji
Nije da sam tip koji traži vođu ,jednostavno ne volim bit u njegovoj koži.
što je ironija često sam se nalazila u takvim pozicijam jer me ljudi krivo projiciraju, misle da tome težim i da ću se u tome dobro snaći. A, ja teško odbijam, pa onda tražim put da zamijenim uloge

Ali ono što stvarno volim je pokretanje energije, ideja, kreativnosti. često bubnem prijedlog koji bude dobro prihvaćen i ide dalje. Volim i tuđu kreativnost usmjeriti u pravo područje, često imam neki filing o tuđim potencijalima.

sunce u 12. mi je dalo pečat, volim biti iza kulisa.
__________________
Futva mofda bit će kafno
Dajana7 is offline  
Odgovori s citatom