Pogledaj jedan post
Old 16.10.2011., 17:41   #3847
Quote:
wulong5 kaže: Pogledaj post
Neki dan sam bila u Nocturnu na Tkalči nakon sto godina. I moram priznat da sam se dosta razočarala. Nije da patim na neku estetiku, al ono, prvo me dočeko tako mastan i prljav stolnjak da ono Setra je naručila rižoto s plodovima mora - riža raskuhana, plodovi mora u tragovima... Ja sam uzela lignje na žaru punjene pršutom i sirom, a unutra je bila neka obična šunka za pizzu. Porcije dosta male. Za desert tiramisu koji je jedini i valjal, ovo sve jako loše...
A kaj se konobara tiče, to me više raspizdilo nego samo jelo. Nismo imale nikakvih začina na stolu, niti je donio nakon kaj smo mu rekle. Da bi posudile od nekih cura s drugog stola, a on samo dođe usred jela, uzme nam i ne vraća više (nisam si stigla ni salatu složit) Uglavnom, od 1 do 5 jedva 3. Ne budu me tam vidli tak skoro
Često jedem u Nocturnu i ok, nije savršena hrana (budimo realni, za te novce ne očekujem neko vrhunsko kulinarsko iskustvo ). Samo sam htjela reć da si nešto vjerojatno pomiješala za lignje jer piše lignje na žaru punjene šunkom i sirom, nikako pršutom. Vrlo često sam ih jela i evo kopirano s njihove stranice
"Lignje na žaru sa sirom i šunkom
48,00
prilog: pomfrit ili povrće"
Također nikad tamo nisam vidjela stolnjake ni unutra ni vani. Samo drvene stolove Možda si jela u onom bijelom prostoru koji je povezan s Nocturnom jer ja mislim da to više nije Nocturno i da ima neki drugi naziv?
Fashion Barbie is offline